18.04.2016

Gdzie w CRM przechowywane są informacje o rozmowach telefonicznych

Jak przeglądać historię połączeń klienta bez otwierania raportu o połączeniach? Jak wybrać spośród nich najważniejsze lub te, w których odbyła się rozmowa? Mając na uwadze wszystko to, zaktualizowaliśmy “kontakt” w systemie CRM.

Gdzie w CRM przechowywane są informacje o rozmowach telefonicznych

Jak obejrzeć historię połączeń klienta, nie otwierając raportu połączeń? Jak wybrać z nich najważniejsze lub te, podczas których odbywała się rozmowa? Biorąc pod uwagę wszystko to, zaktualizowaliśmy “kontakt” w CRM. Kliknij linka “połączenia” i uzyskaj informacje na temat połączeń z tym klientem w kilku formatach wyświetlania.

 

Ważne połączenia

 

Jeżeli masz rozmowy oznaczone tagami, zobaczysz je tutaj. Więcej o tagach połączeń w tym artykule. Wszystkie linie są klikalne – dostępne są nagrania rozmów i szczegółowe informacje o połączeniu.

Ważne połączenia w Oki-Toki

 

Lista rozmów

 

Pokazane są tylko rozmowy, które miały miejsce z operatorem. Jeżeli klient rozmawiał z kilkoma operatorami podczas jednego połączenia, zobaczysz kilka linii na jedne połączenie.

Lista rozmów w Oki-Toki

 

Wszystkie połączenia

 

W tym trybie pokazane są wszystkie połączenia, nie rozmowy, ale właśnie połączenia związane z tym klientem(wejściowe, wychodzące, callbacki, predykcji).

Wszystkie połączenia w Oki-Toki

 

Domyślnie informacje pokazują tylko dane za ostatnie 30 dni, dłuższy okres jest rzadko zapytany, ale jeśli odczuwasz potrzebę danych za cały okres (dokładnie od momentu uruchomienia tej możliwości), kliknij linka “Więcej”.

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Środa Sichen 29th, 2020 Jak otworzyć call center od podstaw?

Jak stworzyć call center od zera, na co zwrócić uwagę, jakie szczegóły wziąć pod uwagę, jakie rozwiązanie oferuje OKI-TOKI.

Więcej szczegółów
photo
Środa Pierś 20th, 2017 Jak przeprowadzić automatyczne wydzwaniające numery?

Dlaczego call center wymaga systemu autodial, jakie są korzyści z korzystania z systemu w chmurze dla wewnętrznych i outsourcingowych Centrum Kontaktowego Oki-Toki.

Więcej szczegółów