Rozwiązania branżowe

Call center dla centrum medycznego

Podłączajcie Oki-Toki do organizacji call center w waszym centrum medycznym! Odbiór połączeń, integracja z CRM, nagrania rozmów, callback dla nieodebranych połączeń.

Funkcjonalności dla centrów medycznych

Wybierajcie narzędzia potrzebne do pracy centrum medycznego!

Przyjęcie i przetwarzanie połączeń przychodzących

Przetwarzajcie wszystkie połączenia w jednym biurze. Podłączajcie swoją telefonię i oszczędzajcie na połączeniach.

Callback dla straconych połączeń

Skonfigurujcie callback dla nieodebranych połączeń i przetwarzajcie zapytania klientów, którzy nie mogli się dodzwonić, w jak najkrótszym czasie.

Integracja z CRM

Skonfigurujcie integrację z waszym CRM. Bezpośrednio podczas połączenia będzie otwierana karta pacjenta dla wygodniejszej dalszej interakcji.

Nagrania rozmów

Korzystajcie z nagrań rozmów do podnoszenia jakości obsługi i zwiększania lojalności klientów.

Karta klienta

Nie masz własnego CRM? Użyj systemu zarządzania kontaktami, oferowanego przez Oki-Toki. W naszym systemie istnieje możliwość tworzenia kart dla każdego pacjenta. System będzie automatycznie znajdować kartę na podstawie danych kontaktowych przy każdym zapytaniu.

Cenniki

 • Dodatkowa opłata
 • Miejsce pracy operatora € 1
 • Za 1 operatora dziennie

 • Jednorazowa opłata
 • Podłączenie i konfiguracja serwisu € 75
 • Jednorazowa opłata za podłączenie i konfigurację usługi

Płacenie za Oki-Toki jest korzystne!

Płacicie za używane

W naszej usłudze płacicie tylko za to, co używacie! Więcej pracy – płacicie więcej, a zgoła mało – wasze koszty będą mikroskopijne.

Konto lojalnościowe

Za korzystanie z naszej usługi przyznajemy j.u. na specjalne konto. Środkami bonusowymi można opłacić dowolne narzędzia Oki-Toki.

Kredytowanie

Jeżeli nie możecie doładować konta w Oki-Toki, zawsze możliwe jest wzięcie kredytu, który wystarczy na tydzień pracy.

Wygodnictwo

Przedstawicielstwa w Rosji i Ukrainie. Usługi są świadczone na podstawie umowy ofertowej. Płatność gotówką lub kartami Visa/MasterCard. Wysyłka dokumentów drogą elektroniczną.

Opinie o Oki-Toki z innych serwisów

Oki-Toki Google Chrome browser

Chmurowy Call-center dla Medycznych Centrów i Klinik

Chmurowa usługa Oki-Toki pozwoli zorganizować efektywne call-center z minimalnym wysiłkiem i kosztami. Nasza platforma oferuje gotowe rozwiązanie, specjalnie dostosowane do specyfiki pracy w dziedzinie medycznej. Dzięki Oki-Toki możesz uruchomić swoje call-center w ciągu kilku dni lub nawet godzin, jeśli masz już przygotowanych pracowników, gotowych do działania jako operatorzy. Nie ma potrzeby wydawania znaczących środków na zakup drogiego oprogramowania, ponieważ twoje komputery są już gotowe do pracy. Oki-Toki pomoże ci podłączyć się do naszej chmurowej usługi i skonfigurować wszystkie niezbędne narzędzia do automatyzacji centrum medycznego.

Dlaczego medykom potrzebne jest contact-center?

Dla czego medykom potrzebne jest contact-center? Odpowiedź jest prosta: aby poprawić komunikację z pacjentami i zapewnić wysokiej jakości obsługę. Pacjenci często kontaktują się z placówkami medycznymi telefonicznie i liczba połączeń może być znacząca, dlatego może być trudno dodzwonić się i trzeba spędzić dużo czasu na oczekiwaniu. Call-center pomoże rozwiązać ten problem, umożliwiając efektywne zarządzanie przepływem połączeń i zapewniając szybszą obsługę pacjentów. Dzięki call center, pacjenci będą mogli uzyskać potrzebne informacje, umówić się na wizytę lub otrzymać konsultację bez zbędnych strat czasu i oczekiwania w kolejce telefonicznej. 

Contact-center w dziedzinie medycznej ma wiele zalet:

 • Wygodna komunikacja z pacjentami: Operatorzy call-center zapewnią wygodną komunikację z pacjentami, pomagając im dowiedzieć się informacji o lekarzach, usługach i umówić się na wizytę. Odpowiedzą również na pytania klientów w sposób operacyjny, poprawiając jakość obsługi.
 • Zarządzanie połączeniami i zapytaniami: Contact-center efektywnie reguluje przepływ przychodzących połączeń i zapytań, kierując je do odpowiednich operatorów lub oferując samoobsługę poprzez menu głosowe lub usługi online. 
 • Skoordynowana praca w klinice: Używanie call-center sprzyja harmonijnemu współdziałaniu między różnymi działami i lekarzami w klinice. Zapewni terminowe informowanie o nowych zapisach na wizytę, zmianach w harmonogramie i ważnych powiadomieniach, co pomoże personelowi medycznemu pracować efektywnie i zgranie.
 • Wykorzystanie danych: Można korzystać z narzędzi raportowania do zarządzania i analizowania danych, pozwalając na poprawę procesów i jakości pracy call-center. To pomoże wykrywać problemy i podejmować środki w celu ich rozwiązania.
 • Konsultacje medyczne: Contact-center może również stać się platformą do świadczenia konsultacji medycznych. Doświadczeni specjaliści mogą pomagać pacjentom w pytaniach dotyczących zdrowia i sposobów leczenia, zapewniając dodatkowe wsparcie i informacje, do jakich lekarzy warto się zwrócić.

Dzięki contact-center, placówki medyczne mogą znacząco poprawić swoją komunikację, podnieść jakość obsługi, a także optymalizować procesy wewnątrz kliniki. Ponadto, zebrane dane staną się cennym zasobem do poprawy procesów i świadczenia wysokiej jakości konsultacji medycznych. 

Dla jakich placówek medycznych Oki-Toki będzie odpowiednie

Nie zależnie od typu twojej organizacji medycznej, Oki-Toki dostarczy ci zestaw narzędzi, opracowanych do optymalizacji pracy twojego call-center. 

Usługa Oki-Toki będzie odpowiednia dla call-center płatnych klinik, gdzie efektywne zarządzanie przypadkami pacjentów i terminowe dostarczanie informacji mają kluczowe znaczenie. Oferujemy również rozwiązania dla państwowych placówek medycznych, gdzie konieczne jest obsłużenie wielkiej liczby połączeń. A kliniki stomatologiczne mogą skorzystać z naszych rozwiązań do uproszczenia procesu zapisu na wizytę i poprawienia komunikacji z pacjentami.

Funkcje Oki-Toki dla call-center usług medycznych

W Oki-Toki jest wiele narzędzi, które będą odpowiednie dla call-center usług medycznych. Nasza usługa oferuje funkcje, które pozwalają zarządzać połączeniami, nagraniami i zapewniać wysokiej jakości komunikację z pacjentami: 

 • Wirtualna centrala telefoniczna: Za pomocą Oki-Toki możesz skonfigurować wirtualną automatyczną centralę telefoniczną bez konieczności zakupu drogiego sprzętu. Zapewni to elastyczność i skalowalność systemu, pozwalając efektywnie zarządzać połączeniami klientów.
 • Menu głosowe (IVR): Stwórz interaktywne menu głosowe, które pozwoli klientom łatwo i wygodnie znaleźć potrzebnego specjalistę lub dział. Będą mogli wybrać określoną opcję w menu głosowym i szybko uzyskać potrzebne informacje.
 • Nagrania rozmów i transkrypcja: Oki-Toki pozwala przechowywać nagrania rozmów i przeglądać je w formie transkrypcji. Jest to przydatne do analizy dialogów, podnoszenia jakości dialogów operatorów i potwierdzania warunków z klientami.
 • Raportowanie: Twórzcie szczegółowe i podsumowujące raporty o połączeniach, czasie trwania rozmów i innych ważnych danych. To pomoże menedżerom call-center analizować wydajność operatorów, obciążenie call-center i podejmować odpowiednie decyzje.
 • Omnikanałowość: Z Oki-Toki klienci mogą komunikować się z call-center przez różne kanały komunikacji, takie jak połączenia, e-mail, czat na stronie, komunikatory i t.d. Jest to bardzo wygodne dla klientów i zapewnia wielokanałową interakcję.
 • Rozsyłki głosowe: Wysyłajcie wiadomości głosowe klientom jako przypomnienie o zapisie na wizytę, gotowych wynikach badań lub innych użytecznych informacjach. To pomoże zwiększyć efektywność komunikacji z klientami i dostarczyć im ważne powiadomienia.
 • Oddzwanianie (Callback): Automatycznie oddzwanianie do “utraconych” klientów, którzy nie mogli się dodzwonić. To poprawi wizerunek kliniki, a żaden klient nie “zaginie”.
 • CRM: Korzystajcie z wbudowanego lub już istniejącego systemu zarządzania relacjami z klientami (CRM) dla efektywnego zarządzania bazą klientów i interakcji z nimi. To pomoże operatorom mieć dostęp do pełnych informacji o klientach i zapewni bardziej spersonalizowaną obsługę.
 • Raporty: Otrzymujcie szczegółowe raporty o pracy call-center na e-mail. To pomoże menedżerom analizować wskaźniki pracy call-center i wydajność operatorów.
 • Autodialer: Automatycznie dzwońcie do pacjentów z przypomnieniem o zapisie na wizytę lub wykonaniu innych rutynowych zadań, oszczędzając czas i zasoby call-center. To pomoże skrócić czas wybierania numerów ręcznie i uprościć operatorom proces dzwonienia do klientów.
 • SMS-y i e-mail: Wysyłajcie klientom ważne powiadomienia przez SMS, lub harmonogram pracy lekarzy, wyniki badań przez e-mail, zapewniając szybką i wygodną komunikację. To pozwoli operatorom dostarczać ważne informacje klientom bez opóźnień.
 • Projekty: Organizujcie pracę call-center nad projektami, jeśli są oddzielne zadania, które nie powinny być widoczne dla wszystkich pracowników. Oznacza to, że projekty call-center będą niezależne od siebie i ukryte przed ciekawskimi lub postronnymi oczami. To sprzyja bardziej efektywnej i uporządkowanej pracy w call-center.
 • Integracje: Integrujcie Oki-Toki z innymi systemami i aplikacjami, których używacie w centrum medycznym, do synchronizacji danych i optymalizacji procesów biznesowych. 

Nie przegapcie szansy na poprawę pracy waszego call-center medycznego z pomocą Oki-Toki. Korzystając z naszej usługi chmurowej, możesz zoptymalizować pracę swojego call-center i podnieść poziom zaufania pacjentów.

Złóż wniosek i otrzymaj szczegółową konsultację od specjalisty.

  Umowa o przetwarzanie danych osobowych