Koszt narzędzi
Oki-Toki

Oblicz koszt chmurowej usługi dla Twojego call center lub zadania, używając kalkulatora.

Płacenie za Oki-Toki jest korzystne!

U nas, w Oki-Toki, nie ma jednej ceny dla wszystkich. Każdy klient płaci tyle, ile wykorzystuje.

icon

Płacisz za wykorzystane

Darmowe weekendy i opłata za poszczególne dni za wykorzystane usługi - to jest to, czego potrzebujesz. W naszej usłudze płacisz tylko za to, co wykorzystujesz!

icon

Bonus dla dużych doładowań

Doładowanie na 1 000 EUR, bonus +100 EUR. Doładowanie na 2 000 EUR, bonus +250 EUR. Doładowanie na 3 000 EUR, bonus +400 EUR.

icon

Kredytowanie

Jeśli nie uda Ci się doładować konta w Oki-Toki, zawsze możesz wziąć kredyt, który wystarczy na tydzień pracy.

icon

Wygodnictwo

Usługi są świadczone na podstawie umowy oferty. Płatność przelewem lub Visa/MasterCard. Wysyłka dokumentów za pomocą elektronicznego obiegu dokumentów.

Opinie o Oki-Toki z innych serwisów

Oki-Toki Google Chrome browser

Cena call center od chmurowej usługi Oki-Toki

Organizacja call center od zera jest dość długim, skomplikowanym i kosztownym procesem. Stary sposób organizacji call center na klucz oznacza zakup licencji na oprogramowanie, serwerów (co najmniej 2), telefonów IP, a także przygotowanie projektu, wdrożenie, rozwój integracji, wsparcie techniczne i wiele innych nieprzewidzianych sytuacji. Z tego powodu zwrot z inwestycji w centrum kontaktowym może zająć kilka lat.

Nowoczesna alternatywa dla tego podejścia – Oki-Toki, chmurowe call center, którego koszt konfiguracji i uruchomienia jest znacznie niższy. Ponadto, ceny organizacji call center od podstaw w chmurze są dość przejrzyste i zależą tylko od rzeczywistych wolumenów użytkowania i wybranych funkcji. Dostęp do usługi jest możliwy zarówno z komputera, jak i z nowoczesnych urządzeń, co pozwala oszczędzić środki na zakup sprzętu.

Koszt call center Oki-Toki

Wycenić koszt utworzenia call center od podstaw, zoptymalizowanego pod Twoje zadania, można korzystając ze specjalnego kalkulatora. Przy obliczaniu warto wziąć pod uwagę następujące parametry:

 • Ilość dni roboczych w tygodniu;
 • Czy oprogramowanie będzie używane w weekendy;
 • Maksymalna liczba miejsc pracy w dzień wolny i roboczy;
 • Jaka pojemność przechowywania dla nagrań MP3 jest potrzebna (domyślnie 10 GB);
 • Liczba połączeń za pomocą dialer (do 500 dziennie – za darmo);
 • Liczba API & Webhooks połączeń (do 500 dziennie – za darmo);
 • Ilość bramek GSM z Twoimi kartami SIM
 • Funkcja premium: Uwzględnianie strefy czasowej klienta;
 • Funkcja premium: Połączenie usługi wysyłania SMS;
 • Funkcja premium: Osobista domena.

Zalety call center w chmurze

W chmurowym call center Oki-Toki, klient płaci tylko za wykorzystane funkcje i usługi. Przy znaczących wolumenach pracy koszty są wyższe, a jeśli połączeń jest bardzo mało – wydatki wynoszą tylko 15 EUR. W każdym przypadku, cena call center na klucz jest przewidywalna i dokładna. Ponadto, użytkownicy Oki-Toki mogą:

 • Korzystać z funduszy bonusowych na opłacenie dowolnych narzędzi;
 • Wziąć kredyt na tydzień, jeśli z jakichś powodów nie ma możliwości doładowania konta;
 • Korzystać z usług na podstawie umowy oferty, płacąc za pomocą Visa/MasterCard;
 • Otrzymywać dokumenty za pośrednictwem elektronicznego obiegu dokumentów.

Jak zacząć korzystać z usługi Oki-Toki

Aby zacząć korzystać z Oki-Toki, wystarczy wypełnić formularz pod adresem: Kontakty. najlepiej wcześniej wybrać dostawcę usług telekomunikacyjnych. Można łączyć numery sim i sip, aby obniżyć koszty połączeń na numery komórkowe. Po tym można przejść do organizacji miejsc pracy menedżerów.

Przez pierwsze 14 dni użytkowania, koszt call center dla sklepu internetowego lub innej firmy wynosi zero. Mamy gotowe rozwiązania dla firm prawniczych i finansowych, usług dostawy, agencji reklamowych i instytucji rządowych. Oferujemy możliwość przetestowania usługi całkowicie za darmo! Po upływie 14 dni należy doładować konto w panelu klienta. Na życzenie klienta, możemy przeprowadzić prezentację systemu przez skype. Serwery Oki-Toki znajdują się na Ukrainie, w Kazachstanie i w Niemczech. I co ważne — możesz zaproponować własne serwery do przechowywania danych.

Złóż wniosek i otrzymaj szczegółową konsultację od specjalisty.

  Umowa o przetwarzanie danych osobowych