20.05.2019

Usługa automatycznych połączeń i sprzedaży w amoCRM

To pięć przypadków, które pomogą odpowiedzieć na pytania związane z automatycznymi rozmowami telefonicznymi i amoCRM. Opowiemy, dlaczego integracja z amoCRM jest tak ważna.

Usługa automatycznych połączeń i sprzedaży w amoCRM

Na rynku istnieje ogromna liczba różnych systemów CRM. Niemniej jednak, praktycznie co kwartał pojawiają się nowe. AmoCRM to jeden z takich produktów, którego popularność rośnie w zawrotnym tempie. Biorąc pod uwagę zainteresowanie klientów tym CRM, nie mogliśmy przejść obok niego obojętnie. Mamy także dobrej jakości integrację z nimi – wejdź na swoje konto i podłącz za pomocą linku. W artykule staramy się rozwiązać 5 najpopularniejszych przypadków związanych z automatycznymi połączeniami i sprzedażą w AmoCRM.

Artykuł dotyczy produktów: «Automatyczne wywołania»,«Integracje»

 

Automatyczne połączenia i sprzedaż w amoCRM

Dlaczego coś integrować z amoCRM, skoro i tak można dzwonić?

Jeżeli dostajesz kilka zgłoszeń dziennie, automatyczne wydzwania nie jest potrzebne. Menedżerowie ustawiają zadania, a potem dostają powiadomienia, według których dzwonią do klienta.

A co jeśli masz 100 lub 1000 zgłoszeń dziennie na jednego menedżera? Średni procent odbioru telefonu za pierwszym razem to tylko 60 procent, a zgłoszenia nadal napływają! W rezultacie, reszta zgłoszeń, do których nie udało się dodzwonić za pierwszym razem, rośnie. Nie należy również zapominać o czasie, który jest potrzebny na rozwiązanie rutynowych zadań (powiadomienia o promocjach, ocena jakości obsługi) i czekaniu podczas sygałów.

W takiej sytuacji pomocą jest automatyczne wydzwania. Przeczytaj następujące 5 studiów przypadku, które pomogły naszym klientom.

 

Studium przypadku 1: Automatyczne wydzwania nowych zgłoszeń przez robota

Gdy zgłoszenie trafia do amoCRM, jest automatycznie dodawane do automatycznego wydzwania usługi Oki-Toki w celu pieczątkowania według algorytmu, który jest właśnie dla ciebie!

To ty decydujesz o tym, jak powinien działać robot – czy dzwonić i odtwarzać wiadomość, czy dowiedzieć się, co interesuje klienta, i połączyć z operatorem.

Można dowiedzieć się więcej o trybie autoinformatora tutaj.

 

Studium przypadku 2: Automatyczne wydzwania zmiany statusu transakcji przez robota

Czy musisz powiadomić klientów o promocji, dostawie towaru lub zwiększyć sprzedaż poprzez wydzwonienie do starych leadów?

Mamy proste rozwiązanie!

Każdy status można “powiązać” ze swoim autodialerem i algorytmem rozmów telefonicznych. W ten sposób, kiedy status leada zmieni się na wymagany, automatycznie trafi on do autodialera.

 

Przypadek 3: Automatyczne wydzwonienie do nowych wniosków i połączenie z operatorem

Trzeci przypadek jest podobny do pierwszego, z wyjątkiem automatycznego połączenia z operatorem po odbiorze telefonu przez klienta.

Kiedy ołów jest tworzony w amoCRM, automatycznie trafia on do autodialera. Serwis Oki-Toki, działający w tle (można wybrać różne tryby pracy, więcej informacji tutaj), wydzwania do klienta, a po odbiorze automatycznie łączy go z operatorem. Na początku rozmowy u operatora otworzy się karta leada z amoCRM!

Operator nie słyszy dźwięku sygnału, nie trzeba naciskać żadnych dodatkowych przycisków, wszystko odbywa się automatycznie!

 

Przypadek 4: Automatyczne wydzwonienie po zmianie statusu transakcji i połączenie z operatorem

Czy musisz obsłużyć połączenia, które nie doszły do skutku po pierwszej próbie? Przeprowadzić ankietę? Skorzystaj z tej funkcji!

Każdy status można “powiązać” ze swoim autodialerem i grupą operatorów. Status leada zmieni się na wymagany i zostanie dodany do autodialera serwisu Oki-Toki. Po tym serwis zacznie dzwonić do klientów w tle. Po odbiorze telefonu przez klienta automatycznie nastąpi połączenie z operatorem. W tym samym momencie otworzy się transakcja z amoCRM.

 

Przypadek 5: Automatyczne tworzenie kontaktu i umowy

Ten przypadek jest najczęściej używany do tworzenia ciepłych kontaktów i sprzedaży w amoCRM po zadzwonieniu do zimnej bazy przez robota Oki-Toki.

Jak to działa?

Wgrywasz bazę i wskazujesz, przy jakich działaniach powinna być stworzona umowa. Voila! Do amoCRM trafiają tylko ci, którzy nacisnęli przycisk, wyrazili zgodę lub po prostu wysłuchali do końca.

 

Dodatkowo: Automatyczna zmiana statusu umowy

To zadanie-przypadek zawsze działa w połączeniu z innymi przypadkami i pomaga zautomatyzować zmianę statusu.

Najpopularniejsza jest zmiana statusu po naciśnięciu przycisku przez klienta lub po zakończeniu próby połączenia. Po tym zadanie jest usuwane z dialera.

 

Przydatna funkcja dla firm outsourcingowych

Serwis Oki-Toki przestrzega idei “elastyczności”. Ta integracja nie była wyjątkiem. Możesz podłączyć tyle kont amoCRM, ile potrzebuje twój biznes.

Ze swoimi automatycznymi rozmowami i algorytmami pracy!

 

Podsumowanie

Staraliśmy się pokryć najpopularniejsze i najbardziej przydatne przypadki dla naszych klientów. Jeśli nie uwzględniliśmy pewnych aspektów, lub chcielibyście zintegrować nowe usługi z Oki-Toki, skontaktujcie się z naszym działem technicznym lub napiszcie na adres sales@oki-toki.net. Rozważymy możliwość poprawy integracji.

Pracujemy dla Was!

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Czwartek Robak 6th, 2019 Podsumowanie wiadomości Oki-Toki za maj 2019

Nowości z Oki-Toki za maj 2019: aktualizacja systemu billingowego, nowy serwer w Niemczech, integracja z amoCRM i inne usprawnienia usługi. Więcej szczegółów w naszym przeglądzie!

Więcej szczegółów
photo
Czwartek Sichen 18th, 2024 Jak zarządzać rolami: dostęp do centrum kontaktowego

Dowiedz się, czym są uprawnienia w contact center i jak tworzyć, modyfikować role i efektywnie nimi zarządzać w usłudze Oki-Toki.

Więcej szczegółów