18.05.2016

Jak ukryć połączenia w raportach

Jak w Oki-Toki można ukryć połączenia, które nie powinny być wyświetlane w raporcie. Narzędzie do ukrywania testowych i niecelowych połączeń w CC

Jak ukryć połączenia w raportach

Gdy klient wymaga raportu z wykonanej pracy, a raport zawiera niepotrzebne lub testowe rozmowy, musieliście edytować te raporty przed wysłaniem.

Dodaliśmy do systemu narzędzie do ukrywania połączeń – „Filtr połączeń”, które minimalnie automatyzuje tę pracę i czyni jej wykonanie wygodniejszym.

Nie używaj filtra, aby ukryć błędy w pracy operatorów. Możesz go użyć do wyłączenia wewnętrznych i kontrolnych rozmów z taryfikowanego (płatnego) ruchu.

Ten artykuł jest częścią narzędzi dla kierownika

Artykuł ten jest dostępny w formacie wideo na YouTube

Filtry połączeń w Oki-Toki

 
h3>Filtracja według numeru połączenia/h3>
 

Podstawowa funkcja tego narzędzia to filtracja po numerze połączenia. Dodajesz SID połączenia do wyjątków, a on znika ze wszystkich raportów. Wygodne, ale po usunięciu z filtra, połączenia stają się widoczne i raport zmienia się.

Filtracja według numeru połączenia w Oki-Toki

 
h3>Automatyczny filtr według reguły/h3>
 

Dodatkowa funkcja – wykluczenie według reguły. Określ warunki filtracji, a wszystkie połączenia z tymi parametrami automatycznie trafią na listę wyjątków.

Automatyczny filtr według reguły w Oki-Toki

 

Jak włączyć wyświetlanie ukrytych połączeń

Aby zobaczyć ukryte połączenia w raportach, zaznacz pole obok menu „Filtr”. Ta widoczność dotyczy tylko ciebie. Jeśli nie masz tego znaku zaznaczenia, nie masz prawa obsługiwać ukrytych połączeń.

Tak wyglądają ukryte (odfiltrowane) połączenia:

ukryte połączenia w Oki-Toki

Połączenia, które trafiły do filtra, są koloru żółtego i oznaczone dodatkowym symbolem obok ID sesji. Tylko użytkownik z uprawnieniami do zarządzania filtrem może je zobaczyć.

Kto może zarządzać narzędziem „Filtr połączeń”?

Prawo do zarządzania

Prawo do korzystania z narzędzia jest określone przez prawo w roli użytkownika. W uproszczonej ochronie to prawo obejmuje rolę „Admin”. W zaawansowanych tych rolach, które zawierają „Nie wyświetlać odfiltrowanych połączeń” mogą zarządzać filtrowaniem.

Nie wyświetlać odfiltrowanych połączeń w Oki-Toki

Widoczność ukrytych połączeń

W przypadku posiadania roli użytkownik może zarządzać widocznością dla siebie połączeń za pomocą przełącznika w menu „Filtr” lub w ustawieniach użytkownika w firmie.

Tak, na zakończenie, zwróć uwagę – wszystkie ruchy są rejestrowane.

Wszystkie działania użytkownika trafiają do dziennika 🙂

Nie wyświetlać odfiltrowanych połączeń w Oki-Toki Ważne: w ROUTING istnieją ograniczenia. W przypadku połączeń między węzłami, “córki” połączenia nie będą filtrowane, co może prowadzić do rozbieżności między ACD, SEC i ROUTING. To zostanie poprawione do końca miesiąca.

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Wtorek Pierś 8th, 2020 Seria filmów „Co robić”: Przyciski w miejscu pracy nie działają

Instrukcja wideo, jak postępować, jeśli przyciski wstrzymania, przekazania, konferencji i zakończenia nie działają.

Więcej szczegółów
photo
Piątek Traven 26th, 2023 Technika zimnych sprzedaży przez telefon: Najlepsze Skrypty Sprzedaży Telefonicznej

Wdrożenie właściwych skryptów zwiększy Twoją sprzedaż! Przeczytaj w naszym artykule, jak przygotować skrypt do cold callingu.

Więcej szczegółów