15.05.2020

Przegląd wiadomości Oki-Toki za kwiecień 2020

Wiadomości z Oki-Toki na kwiecień 2020: określanie strefy czasowej na stanowisku operatora i duże sprzątanie błędów. Czytaj więcej!

Przegląd wiadomości Oki-Toki za kwiecień 2020

Określanie strefy czasowej w miejscu pracy

 

Dodaliśmy możliwość określenia strefy czasowej dla ręcznych połączeń wychodzących (tylko dla klientów działających na terenie Federacji Rosyjskiej). Tutaj możesz zarządzać połączeniami i określić strefę czasową (patrz zrzut ekranu) i używać jej w formularzu CRM. Teraz możesz chronić klientów przed niespodziewanymi telefonami w nieparzystych godzinach, a określenie czasu w kwestionariuszu CRM pozwoli Ci nie życzyć dobrego poranka abonentowi, który jest już wieczorem 🙂

DefinicjaDefinicja

 

Rozwiązywanie problemów z połączeniem z miejscem pracy

 

Dodano intuicyjne wskazówki dla operatorów, którzy mają problemy z połączeniem w miejscu pracy. Jeśli nie pomogą, to inne rozwiązania dostępne są tam pod linkiem do naszego bloga 🙂

Rozwiązanie

 

Wielkie czyszczenie błędów i niedogodności w systemie

 

Okresowo otwieramy polowania na czarownice w poszukiwaniu błędów i ostrych krawędzi. Pod koniec kwietnia rozpoczął się kolejny etap takiego polowania. Po zakończeniu, w przyszłym miesiącu opublikujemy listę poprawek. Życzymy wygodnego i komfortowego korzystania z usługi Oki-Toki!

 

Wyłączanie importu w starym interfejsie

Niestety nic nie trwa wiecznie, a stary interfejs przez długi czas nie spełnia współczesnych wymagań. Któregoś dnia całkowicie wyłączyliśmy importowanie w starym interfejsie CRM, udostępniając importy w nowym interfejsie. Ten import ma już wszystkie funkcje ze starego, a ponadto jest szybszy, inteligentniejszy i wyraźniejszy.

Rozwiązanie

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Piątek berezen 19th, 2021 Problemy z rozwojem call center w outsourcingu

Dlaczego call center nie rośnie, a rozwój spowalnia? Przyjrzyjmy się 4 problemom, które utrudniają rozwój call center na outsourcingu.

Więcej szczegółów
photo
Wtorek Zhovten 18th, 2016 Automatyczna konwersja numerów podczas importu

Jak skonfigurować automatyczną konwersję numerów do wykonywania połączeń w centrum kontaktowym, podstawowe zasady i walidacja.

Więcej szczegółów