21.05.2021

Przegląd wiadomości Oki-Toki za marzec-kwiecień 2021

Czytaj o wszystkich aktualizacjach i nowych narzędziach Oki-Toki za marzec-kwiecień 2021 roku!

Przegląd wiadomości Oki-Toki za marzec-kwiecień 2021

Teraz po ukraińsku!

Interfejs Oki-Toki został przetłumaczony na język ukraiński! Język można zmienić w menu autoryzacji.

Oki-Toki interfacyj po ukraińsku

Przenoszenie list w starym CRM

Usunęliśmy listy ze starego CRM, nie są już potrzebne, ponieważ można ich użyć jako standardowe listy do blacklist.

CRM Oki-Toki aktualizacja

Importuj scenariusz rozmowy bezpośrednio z gdocs i msword!

Jeśli masz mmmmm-duży scenariusz rozmowy lub wolisz pracować z tekstem w formacie document do pisania scenariuszy, mamy dla Ciebie dobre wiadomości, uruchomiliśmy możliwość importowania scenariuszy rozmowy w formacie Google Document. Wystarczy stworzyć scenariusz w Oki-Toki i wybrać opcję”import”, następnie wybrać przygotowany dokument z warunkami formatowania. Szczegółowo opisaliśmy zasady formatowania tutaj . Oczekuj na zakończenie sprawdzania i załadowanie dokumentu do interfejsu scenariusza rozmowy.

Oki-Toki scenariusz rozmowy bezpośrednio z gdocs

Szybkie Webhooki

Teraz można stworzyć wydarzenia za pomocą kilku kliknięć! To jest dostępne teraz w ustawieniach limitów dyscyplinarnych, a także w ustawieniach stanów operatora. Kliknięcie na przycisk automatycznie wprowadzi wszystkie niezbędne parametry do wykrywania stanu lub naruszenia. To tylko początek, będziemy kontynuować rozwój w tym kierunku.

Szybkie wpisy na stronę Oki-TokiOki-Toki stwórz wpisy na stronę

Wypróbuj nowe raporty dyscyplinarne w Beta!

Kilka miesięcy temu uruchomiliśmy nowe narzędzie do oceny jakości pracy operatora. Narzędzie mogło obliczać liczbę połączeń i ich długość, ale niedawno połączyliśmy to narzędzie z transkrypcją, co pozwoliło systemowi na znajdowanie i zapisywanie w raporcie słów barierowych. Nowy wskaźnik nazywa się “SA: Analiza występowania słów w transkrypcji”. Pomorze on w walce o czystą mowę operatorów Waszego Centrum Kontaktu. Miarka już działa, a my polecamy ją wypróbować =)

Raporty dyscyplinarne Oki-Toki w Beta

Widżet: Zarządzanie zadaniem PD z poziomu stanowiska operatora

Jeżeli nie korzystasz z Oki-Toki lub korzystasz z zewnętrznego kwestionariusza, ale potrzebujesz możliwości zarządzania zadaniem w naszym interfejsie – nowa funkcja pozwala Ci to zrobić. Po rozmowie, w panelu sterowania rozmową pojawi się przycisk,który pozwala Ci:

  • Zmień zadanie (ustaw ponowne wywołanie)
  • Potwierdź powodzenie zadania
  • Zmień numer kontaktu
  • Zaznacz kontakt z problemami komunikacyjnymi lub niepoprawnym numerem

Dodatkowo znajduje się tam dodatkowe informacje na temat zadania, na przykład historia prób.
 
Zarządzanie zadaniem PD z miejsca operatora Oki-Toki Zarządzanie zadaniem z miejsca operatora Oki-Toki

Aktualizacja analizy mowy

Zrezygnowaliśmy z monetyzacji transkryptów, czyniąc je bezpłatnymi. Ponadto skupiliśmy się na tym, aby transkrypt był nie tylko niezależną opcją, ale narzędziem dla automatycznej analizy mowy operatora. Oto co z tego wynikło:

  • Analiza i dekodowanie nagrań dostępne dla strony operatora. 
  • Twórz własne zasady, słowniki śledzonych słów, podłączaj do projektów i śledź naruszenia, sprzedaż i inne ważne słowa-klucze w czasie rzeczywistym. 
  • Łącz razem z narzędziem dla działu kontroli jakości, aby przyspieszyć sprawdzanie rozmów – w rozmowach będą oznaczenia! 
  • Potrzebujesz śledzić tylko określone rozmowy? – Skrzyżowaliśmy zasady z hashtagami i teraz na podstawie tych zasad można również filtrować jak na hashtagach z CRM.
Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Poniedziałek Lyuty 10th, 2020 Streszczenie wiadomości z Oki-Toki z stycznia 2020

Wiadomości Oki-Toki za styczeń 2020: nowy widget dla webhooków, zaktualizowana dokumentacja, import do CRM w nowym interfejsie.

Więcej szczegółów
photo
Poniedziałek Sichen 18th, 2016 To, co jest potrzebne do podłączenia numeru SIP do centrum kontaktowego

Dowiedz się, jak podłączyć numer SIP do swojego call center, jakie kroki są konieczne i jakie wymagania należy wziąć pod uwagę dla udanej integracji.

Więcej szczegółów