11.11.2020

Narzędzia Oki-Toki dla outsourcingowych call center

Dlaczego narzędzia chmurowe Okie-Dokie są niezbędne dla każdego outsourcingowego call center: projekty, raporty, raporty, scenariusze rozmów, CRM.

Narzędzia Oki-Toki dla outsourcingowych call center

Oki-Toki to chmurowa usługa, która powstała z naszego pragnienia budowy własnego call center. Teraz Oki-Toki to ekosystem dla profesjonalnych centrów kontaktowych. Kiedy mówimy o profesjonalnych, mamy na myśli przede wszystkim outsourcingowe call center. Więcej tutaj. To są nasi główni klienci, a artykuł będzie dotyczył narzędzi, dzięki którym nas wybierają.

“Musisz mieć”, Funkcje, Wartości

Projekty i dostępy 

 • Projekty i role – zarządzaj możliwościami i dostępem pracowników firmy. Korzystaj z ról z zestawem uprawnień i twórz oddzielne projekty, niewidoczne dla innych uczestników firmy;
 • Dziennik zmian – wszystkie zmiany dokonane przez użytkowników w firmie są rejestrowane, co oznacza, że nikt się nie ukryje, powodując awarię w procesie pracy;
 • Filtr połączeń – ukrywanie testowych (lub tych, które lepiej nie słyszeć) rozmów. Można ukryć zarówno konkretną rozmowę, jak i rozmowy według określonego kryterium.

Projekty i dostępy Oki-Toki dla outsourcingowych call center

Szybkie tworzenie projektów 

 • Podczas pierwszego logowania do systemu, wszystko co potrzebne do szybkiego startu centrum kontaktowego jest już w nim utworzone.
 • Wszystkie główne składniki (scenariusze, kolejki, autodialing i integracje) można skopiować dwoma kliknięciami. Utworzenie podobnego projektu może zająć kilka minut.
 • Nie tolerujemy stałych obciążeń. Jeżeli w sobotę operatorzy nie pracowali i nie było autodialingu, nie będziemy pobierać za to opłat. Oznacza to, że liczymy tylko codzienne zużycie usług!

Szybkie tworzenie projektów dla outsourcingowych centrów kontaktowych

Możliwości dla telefonii

 • Możesz podłączć swoje numery, operatorów telefonii i urządzenia do naszej chmury, a także tworzyć konta dla softfonów.
 • Liczymy koszt połączeń według kierunków, a także wybieramy najtańsze, spośród dostępnych, telefonii dla połączeń w czasie rzeczywistym.
 • Logujemy wszystkie połączenia i wszystkie sekundy spędzone na rozmowę, dlatego nasi klienci często korzystają z naszych danych do sprawdzania z billingiem od SIP-providerów telefonii!

Możliwości dla telefonii w Oki-Toki

Raporty, raporty i szablony

 • Posiadamy 27 zbiorczych i szczegółowych raportów tabelarycznych dla outsourcingowych call center w 6 obszarach (dane na temat operatorów, automatyczne połączenia, telefonię, itp.) z wieloma opcjami filtrowania, które zaspokoją większość potrzeb podczas analizy danych.
 • Także dla raportów tabelarycznych zaimplementowaliśmy opcję zapisywania szablonów, co zwalnia osobę odpowiedzialną od regularnego i rutynowego dobrania filtrów podczas złożonego tworzenia danych. Dobraliśmy, zapisaliśmy, korzystajcie!
 • Opracowaliśmy raporty – automatyczne raporty w formie tekstowej (w tym na e-mail), które od razu odpowiadają na pytanie, w przeciwieństwie do tabel, które dostarczają dane do poszukiwania odpowiedzi. Dane zostały sformatowane do formatu A4, które możesz po prostu wydrukować i położyć na biurku kierownictwa, polecamy!

Raporty, raporty i szablony w Oki-Toki dla outsourcingowych call center

Twórca scenariusza połączenia

 • Prawie wszystkie korporacyjne PBX-y mają scenariusze połączeń przychodzących i scenariusze dla robotów. Ale podczas projektowania naszego scenariusza zafascynowaliśmy się, tworząc elastyczny konstruktor. W nim z połączeniem można zrobić prawie wszystko, co dziś pozwalają technologie SIP. Cóż, tam nie ma karaoke, ale pomyślimy 🙂
 • Scenariusze również potrafią syntezować tekst statyczny i dynamiczny (na przykład, na podstawie dodatkowych danych klienta, omawiać szczegóły jego zamówienia do weryfikacji zamówienia) oraz rozpoznawanie mowy, na podstawie którego można zrealizować infolinia na linii przychodzącej, zwalniając żywych operatorów od rutynowego instruowania klientów.

Konstruktor scenariusza rozmowy w Oki-Toki

System CRM

 • Ona istnieje 🙂 Prosta, informacyjna, z raportami i inteligentnym filtrowaniem kontaktów, które można wykorzystać w call center outsourcingowych.
 • Konfiguracja profilu klienta pozwala na tworzenie skomplikowanych drzewiastych schematów rozmów. Każdą odpowiedź można połączyć z funkcjami połączeń, polami kontaktów, oznaczaniem rozmów. A także dodanie do automatycznego oddzwaniania z przypisanym odpowiedzialnym, webhookami do zewnętrznego zasobu, wysyłaniem szablonu e-mail/SMS itp.
 • Obsługiwana jest integracja z innymi CRM zarówno „z pudełka”, jak i przy użyciu webhooków & API.

Kontrola operatorów 

 • Na naszej liście raportów jest miejsce do kontroli dyscypliny operatorów. To znaczy ich statusy zajętości i bezczynności w systemie, a także wstępnie skonfigurowane wyzwalacze na naruszenia dyscypliny, zapisywane w raportach.
 • Ponadto dla Supervisorów dostępne są widgety z informacjami o operatorach, podsłuch, przechwytywanie połączeń, wymuszanie odłączenia operatorów oraz szereg innych możliwości 🙂
 • Stenogram – nowy kierunek w rozwoju Oki-Toki. Na razie jednak jest to po prostu konwersja zapisu rozmowy na tekstowy dialog dwóch stron. W perspektywie – to jest monitorowanie jakości obsługi klienta AI w czasie rzeczywistym.

Sterowanie operatorami w Oki-Toki dla outsource'owych call center

Jeśli przeczytałeś ten tekst do końca, możliwe, że zechcesz rozpocząć okres próbny w Oki-Toki. Można to zrobić samodzielnie lub powierzyć to naszemu specjaliście. Podczas okresu próbnego będziesz miał możliwość skontaktowania się z naszymi inżynierami i zadania im pytań lub uruchomienia wspólnie prostego projektu.

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Czwartek Robak 15th, 2023 Wskaźniki efektywności call center: jak obliczyć produktywność

Zapoznaj się z głównymi wskaźnikami efektywności call center i dowiedz się, jak ocenić pracę swojego zespołu operatorów. Ważne wskaźniki dla sukcesu biznesu. Wykorzystaj przekonujący język, podkreśl kluczowe punkty. W tekście używaj popularnych terminów i słów kluczowych.

Więcej szczegółów
photo
Niedziela Traven 5th, 2019 Podsumowanie wiadomości z Oki-Toki na kwiecień 2019

Wiadomości Oki-Toki na kwiecień 2019: optymalizacja importu, książka adresowa w nowym miejscu pracy, czarna lista dla wychodzących połączeń, integracja z AMOCRM.

Więcej szczegółów