29.06.2019

Trasowanie SMS: Bramka SMS dla Twojej strony

3 kroki, które pomogą stworzyć trasę i wysłać pierwszego SMS-a.

Trasowanie SMS: Bramka SMS dla Twojej strony

Wysyłanie SMS-ów z Oki-Toki – nie jest to najbardziej popularna, ale dla wielu niezwykle niezbędna funkcja centrali telefonicznej. Wcześniej jej możliwości były bardzo proste: losowo wybierana była podłączona brama SMS, a wiadomość była wysyłana na serwer do dostawcy SIP. Do podjęcia decyzji o wdrożeniu routingu skłoniły nas firmy outsourcingowe, których klienci często dostarczają swoją telefonię i dostawców sms-SIP. Ta notatka jest przede wszystkim dla nich! 🙂

Aby stworzyć trasę i wysłać swojego pierwszego SMS-a, potrzebne są tylko 3 kroki: 1. Kopiujemy nazwę bramy, jej login lub sygnaturę.Routing SMS2. Tworzymy nowy szablon powiadomienia w ACD i wpisujemy wartość z pierwszego kroku w pole “Nazwa nadawcy”.Routing SMS3. Routujemy SMS na stanowisku operatora, wybierając odpowiedni szablon z listy rozwijanej.Routing SMSTo wszystko! Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, wsparcie techniczne Oki-Toki jest zawsze dostępne!

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Wtorek Veresena 5th, 2023 Jak stworzyć scenariusz dialogu z klientem?

Szczegółowa instrukcja, jak skonfigurować scenariusz dialogu w serwisie dla wewnętrznych i outsourcingowych contact center Oki-Toki.

Więcej szczegółów
photo
Środa Zhovten 9th, 2019 Jakie raporty są potrzebne w call center

Jakie raporty dla call center są przewidziane w chmurowym systemie Oki-Toki”

Więcej szczegółów