17.12.2020

To, co może pokazać raport z rozmów

Jak raport o rozmowach telefonicznych pomoże w pracy chmurowego serwisu Oki-Toki dla wewnętrznych i outsourcingowych contact center.

To, co może pokazać raport z rozmów

Typowe zadanie polega na sporządzeniu raportu o rozmowach telefonicznych lub znalezieniu konkretnej rozmowy i wydobyciu z niej danych… a kto wie, co jeszcze może być potrzebne. W tym artykule opowiemy o możliwościach raportu “Dziennik rozmów” w naszym chmurowym CC Oki-Toki.

Raport o rozmowach telefonicznych może pokazać szczegóły działania każdego elementu – „funkcji” rozmowy (IVR, Kolejka, Synteza/Rozpoznawanie głosu, Przekierowanie, Zatrzymanie i inne). Numery stron rozmowy, czasy oczekiwania i rozmowy, a w polu “Przyczyna” – przyczynę zakończenia rozmowy. Ale to nie wystarczy do kompleksowego rozwiązania problemu. Stworzyliśmy wiele zakładek z przydatnymi drobiazgami.

Ten artykuł odnosi się do narzędzi dla menedżerów

Nagranie rozmowy

W tym menu możesz odsłuchać, pobrać, skopiować link do rozmowy i dowiedzieć się, kto jej słuchał przed tobą.
☊☊Nagranie rozmowy w Oki-Toki

Naruszenia

☊☊Zakładka zawiera dane o naruszeniach norm przez operatora: czas trwania połączenia, rozmowy, czas oczekiwania na odpowiedź itp. Jest ich wiele i ta lista jest uzupełniana narzędziami do analizy mowy.
☊☊zakładka Naruszenia Oki-Toki

Przetwarzanie utraconego

Ta karta pojawia się tylko w „utraconych” rozmowach przychodzących. Wskazuje ona stan zadania automatycznego oddzwonienia: kiedy zostało ono zaplanowane, ile prób zostało wykonanych przez automatyczne wybieranie i kto je obsługiwał.

Przetwarzanie utraconego rozmów Oki-Toki

Węzły komunikacyjne

Wyświetlają dane z raportu od dostawców telefonicznych SIP: nazwa, wynik rozmowy, czas rozmowy i jej koszt.

Węzły komunikacyjne Oki-Toki

Kontakty

Na tych kartach znajdują się informacje o kliencie, które operator zapisze w formularzu: dane klienta, wypełniony scenariusz rozmowy.

Kontakty Oki-Toki

Automatyczne wybieranie

Ta karta zawiera informacje o używanym automatycznym wybieraniu, numerze zadania, jego statusie i liczbie wykonanych prób połączeń.

Automatyczne wybieranie Oki-Toki w raporcie o połączeniach

Linki

Ta karta zawiera szybkie linki do wszystkich jednostek, które zostały wykorzystane podczas rozmowy: kolejki, automatyczne wybieranie, scenariusz, operatorzy i dostawcy SIP.

linki Oki-Toki w raporcie o połączeniach

Transkrypcja

W Oki-Toki jest przeprowadzana pełna transkrypcja rozmowy. Na tej karcie dialog jest wyświetlany jako czat. Obecnie ta funkcja jest w wersji beta, ale jest dostępna dla wszystkich do użytku.

Stenogram Oki-Toki w raporcie z rozmów

Jeśli podoba Ci się to, jak wszystko u nas jest zorganizowane i chcesz spróbować z nami współpracować – kliknij ten link.

Co jeszcze można dowiedzieć się, korzystając z raportu z rozmów

  • Filtr rozmów – to narzędzie, które ukrywa numer w wszystkich raportach i dla wszystkich użytkowników, którzy nie mają prawa do przeglądania takich rozmów. Jest to potrzebne do testowania scenariuszy, szkolenia operatorów i wewnętrznych rozmów.
  • Można podzielić się linkiem do rozmowy, klikając na ikonę.
  • Dostęp do wszystkiego jest możliwy za pomocą funkcji API. Można o nich przeczytać tutaj.
  • Możesz otrzymywać dane o rozmowach w czasie rzeczywistym za pomocą mechanizmu webhooks.
  • Eksport wybranego zapisu rozmowy na Google Drive.
Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Piątek Veresena 1st, 2017 Przegląd wiadomości Oki-Toki na grudzień 2017

Aktualności z grudnia 2017: ulepszenie stanowiska operatora, nowy widget do dashboardu, globalna aktualizacja serwerów. Dowiedz się więcej w artykule!

Więcej szczegółów
photo
Wtorek Robak 27th, 2023 OKI-TOKI: 5 kluczowych pytań o SLA

Dowiedz się, czym jest SLA w centrum kontaktowym Oki-Toki i uzyskaj odpowiedzi na pięć najczęstszych pytań dotyczących tej usługi dla wewnętrznych i outsourcingowych centrów kontaktowych. Wykorzystaj język przekonywania, podkreślaj kluczowe momenty. Stosuj w tekście popularne terminy i słowa kluczowe.

Więcej szczegółów