25.03.2024

Kontrola jakości w call center: komentarze na kartach oceniających

Jak otworzyć własne centrum kontaktowe outsourcingowe i nie zbankrutować. Krok po kroku plan działania już na blogu Oki-Toki.

Kontrola jakości w call center: komentarze na kartach oceniających

Nie jest już nowością, że w Oki-Toki pojawił się system oceny rozmów operatora, umożliwiający kontrolę jakości centrum kontaktowego. Ale teraz oceniający może, oprócz oceny, zostawić komentarz do rozmowy. Dodaliśmy do list oceniających pole „Komentarze”.

Lista oceny odnosi się do produktu „Ocena rozmów”

Jak to działa:

  • Teraz, oceniając rozmowę, w polu „Komentarze” możesz komentować, na czym podstawiasz swoją ocenę operatora. KomentarzListy oceny: pole do zostawienia komentarza
  • W dzienniku ocen możesz zobaczyć, jaki komentarz zostawił pracownik oceniający.Dziennik ocen rozmówListy ocen: lista sprawdzianów

Ważne jest, aby pamiętać, że „komentarze” są tylko dodatkowym „pomocnikiem” i nie są uwzględniane w statystykach KPI, ponieważ nie mogą zostać przekształcone w jakiekolwiek oceny lub liczby.

 

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Środa berezen 10th, 2021 Podsumowanie wiadomości Oki-Toki za styczeń-luty 2021

W styczniu i lutym 2021 roku kontynuowaliśmy pracę nad ulepszaniem istniejących narzędzi Oki-Toki i dodaliśmy nowe – Datamixer. Czytaj więcej w naszym digescie!

Więcej szczegółów
photo
Poniedziałek Kwiten 13th, 2020 Jak mierzyć wskaźniki skuteczności call center?

6 wskaźników (KPI), które pomogą Ci lepiej ocenić skuteczność pracy menedżerów i operatorów call center.

Więcej szczegółów