25.03.2024

Kontrola jakości w call center: komentarze na kartach oceniających

Jak otworzyć własne centrum kontaktowe outsourcingowe i nie zbankrutować. Krok po kroku plan działania już na blogu Oki-Toki.

Kontrola jakości w call center: komentarze na kartach oceniających

Nie jest już nowością, że w Oki-Toki pojawił się system oceny rozmów operatora, umożliwiający kontrolę jakości centrum kontaktowego. Ale teraz oceniający może, oprócz oceny, zostawić komentarz do rozmowy. Dodaliśmy do list oceniających pole „Komentarze”.

Lista oceny odnosi się do produktu „Ocena rozmów”

Jak to działa:

  • Teraz, oceniając rozmowę, w polu „Komentarze” możesz komentować, na czym podstawiasz swoją ocenę operatora. KomentarzListy oceny: pole do zostawienia komentarza
  • W dzienniku ocen możesz zobaczyć, jaki komentarz zostawił pracownik oceniający.Dziennik ocen rozmówListy ocen: lista sprawdzianów

Ważne jest, aby pamiętać, że „komentarze” są tylko dodatkowym „pomocnikiem” i nie są uwzględniane w statystykach KPI, ponieważ nie mogą zostać przekształcone w jakiekolwiek oceny lub liczby.

 

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Środa Zhovten 13th, 2021 Wymagania dla strony internetowej call center outsourcingowego

Teatr, jak wiadomo, zaczyna się od wieszaka, a outsourcingowy contact center – od strony internetowej, na podstawie której można wyciągnąć pewne wstępne wnioski o dostawcy.

Więcej szczegółów
photo
Środa Traven 22nd, 2024 Jak stworzyć szablon dla Email-rozsyłek w Kontakcie-Center?

Szablon mailingu dla scenariusza sprzedaży – narzędzie do automatycznego wysyłania e-maili ze scenariusza rozmowy, na wydarzenie lub za pomocą API.

Więcej szczegółów