29.11.2023

Jak doładować saldo Oki-Toki

Instrukcja: Jak doładować saldo w chmurze Okie-Talkie.

Jak doładować saldo Oki-Toki

Pierwsze, z czym nowy klient spotyka się w Oki-Toki – jak i gdzie doładować saldo? Menu znajduje się w sekcji “Firma”, w podsekcji”Dokumenty i płatności“.

Ten artykuł dotyczy produktu «Chmura call center».

Podzielmy proces pierwszego doładowania na etapy:

 1. Konfiguracja płatnika;
 2. Ustawienie klienta;
 3. Wybór metody płatności z 5 propozycji:
  • Płatność Fondy
  • Płatność LiqPay;
  • Płatność Yandex (RU);
  • Płatność Alfa-Bank (RU);
  • Płatność Sense Bank (Alfa-Bank) (UA).

 

Ustawienia płatnika

 

Konfiguracja płatnika odbywa się na karcie “Ustawienia” i zawiera dwie opcje:

Osoba fizyczna: ta opcja jest używana do doładowania salda za pośrednictwem Yandex. Najważniejszym i obowiązkowym elementem w ustawieniach jest pole “E-mail”. Dokonując doładowania za pośrednictwem Yandex, w polu “Komentarz” należy wpisać ten e-mail, który podałeś w ustawieniach osoby fizycznej. W ten sposób Oki-Toki zrozumie, od kogo wpłynęły pieniądze i dla której firmy powinny być one przypisane do salda. Pozostałe pola nie są obowiązkowe, ale mogą pomóc Oki-Toki skontaktować się z Tobą w razie potrzeby.

Osoba prawna: ta opcja jest potrzebna do automatycznego przypisywania środków w przypadku doładowania salda za pośrednictwem “Alfa-Bank”. W tym przypadku, najważniejszym polem jest “Numer rejestracyjny”. Przy płatności przez konto rozliczeniowe, skojarzymy dane płatnika (NIP/Regnum/KRS) z wartością wprowadzoną w tym polu i przypiszemy środki tam, gdzie trzeba.

 

Ustawienie karty klienta

 

Karta klienta jest konfigurowana na tej samej karcie i jest potrzebna do sporządzania dokumentacji usług. Zalecamy wypełnienie formularza jak najdokładniej, aby na końcu otrzymać poprawny dokument, który nie będzie wymagał korekty.

 

Wybór metody płatności

 

 • Wykonanie płatności za pomocą LiqPay jest możliwe na dwa sposoby:
  • Bezpośrednio z biurka: Przejdź do menu doładowania konta, wybierz metodę “LiqPay”. Wprowadź kwotę doładowania, stwórz rachunek. Po tym, rachunek z przyciskiem “Zapłać” pojawia się na liście płatności. Wystarczy nacisnąć przycisk i zrealizować płatność.
  • Ściągnij plik pdf wygenerowanego rachunku i zapłać za niego według podanych danych.

  /li>
  /ul>

  • Opłata przez Yandex: wybierz metodę płatności “Yandex”, skorzystaj z numeru naszego portfela, który jest tam podany lub przejdź przez link;
  • Opłata przez “Sense Bank (Alfa-Bank Ukraina)” i “Alfa-Bank Russia” jest identyczna z płatnością przez LiqPay. Po utworzeniu rachunku, opłacasz go wygodnym dla ciebie sposobem.

  Jak doładować saldo Oki-Toki

   

  Dodatkowe informacje:

   

  Przejdź do kalkulatora kosztów

  Ważne! Podczas płatności przez Yandex, dla automatycznego uznania środków, zawsze wprowadzaj w komentarzu ten adres e-mail, który podałeś w ustawieniach osoby fizycznej.

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Piątek lipen 21st, 2023 Wszystko, co musisz wiedzieć o numerach SIP: Jak kupić i gdzie używać

Poznaj wszystkie aspekty numerów SIP: jak i gdzie kupować oraz gdzie i jak je używać. Kompletny przewodnik po użyciu numerów SIP.

Więcej szczegółów
photo
Czwartek Traven 18th, 2023 Scenariusz – Kwestionariusz badawczy lub Ankieta (Cati) – Klucz do Sukcesu

Ankieta do badania (CATI) to liniowy skrypt do wywiadu. Najczęściej stosowany w badaniach społecznych, ocenie jakości usług lub programach lojalnościowych.

Więcej szczegółów