19.06.2020

Przegląd wiadomości z Oki-Toki za maj 2020

Wiadomości Oki-Toki na maj 2020: ulepszenia operacji masowych, przebudowa raportu zbiorczego i inne usprawnienia serwisu. Czytaj nasz przegląd!

Przegląd wiadomości z Oki-Toki za maj 2020

Modyfikacje operacji masowych

 

Miesiąc temu wyłączyliśmy stary import danych, proponując naszym klientom nowy. Przez maj wprowadzaliśmy ulepszenia w zakresie wygody i informatywności nowego interfejsu. Eksport wyników importu jednym kliknięciem, klarowne wyświetlanie eksportowanych danych, zapisywanie pól podczas kopiowania ustawień, a także wiele drobnych poprawek i usprawnień.

Digest wiadomości Oki-Toki za maj 2020

 

Poprawa historii połączeń na stanowisku operatora

 

Dodaliśmy nowe funkcje webhooków, dodając do warunków odpalania różne naruszenia dyscyplinarne. To będzie przydatne dla firm, które starają się maksymalnie kontrolować i zarządzać Oki-Toki ze swojego serwera.

Digest wiadomości Oki-Toki za maj 2020

 

Artykuł “Nowy import kontaktów do CRM”

 

Instrukcja krok po kroku, jak zaimportować kontakty do CRM Oki-Toki.

Ulepszona wyszukiwarka przez bramy SIP

 

Do niedawna, wyszukiwanie na liście dostawców SIP odbywało się tylko przez nazwę dostawcy SIP z tej listy. Teraz, w tym samym wyszukiwaniu, możesz znaleźć odpowiedniego dostawcę SIP, znając tylko nazwę lub login bramy. To będzie najbardziej przydatne dla dużych call center i firm outsourcingowych, które korzystają z wielu identycznych dostawców SIP dla różnych projektów.

Podsumowanie wiadomości Oki-Toki na maj 2020

 

Masowe dodawanie użytkowników do grup

 

Przy dużej liczbie operatorów w call center, istnieje konieczność ich grupowania. U nas podzielenie na grupy zostało zrealizowane dawno temu, ale dla tego trzeba było dodawać do grupy każdego operatora osobno. Teraz można to zrobić masowo w sekcji “Grupy”.

Podsumowanie wiadomości Oki-Toki na maj 2020

 

Przepracowany raport podsumowujący połączenia

 

Prace zostały przeprowadzone nad zwiększeniem wydajności i obsługą dużych danych. Teraz podczas eksportu nadzorca może pokryć szerszy okres, a prędkość eksportu danych powinna znacznie wzrosnąć.

 

Automatyczna przygotowanie stenogramów

 

Kontynuujemy pracę nad rozszerzaniem zakresu możliwości wcześniej prezentowanej funkcji “Stenogram”. Teraz jest możliwość automatycznego tworzenia stenogramów, aktywując tę funkcję w ustawieniach automatycznego dzwonienia (dla automatycznych połączeń) lub w kolejce (dla przychodzących i ręcznych połączeń wychodzących).

Podsumowanie wiadomości Oki-Toki na maj 2020

Automatyczne przygotowanie stenogramów w Oki-Toki

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Poniedziałek opadanie liści 23rd, 2020 Jak obsługiwać nieważne aplikacje za pomocą automatycznego wywoływania

Przypadek: Obsługa wniosku za pomocą autodialera Oki-Toki z portalu klienta w statusie: niekompletna (nieaktualna aplikacja).

Więcej szczegółów
photo
Wtorek Traven 16th, 2023 Głosowe Menu (IVR) w Oki-Toki

Co to jest Menu Głosowe (IVR), jak je skonfigurować w Oki-Toki, jakie funkcje wykonuje w call center i możliwości wykorzystania.

Więcej szczegółów