11.11.2019

Podsumowanie wiadomości z Oki-Toki za październik 2019

Nowości Oki-Toki za październik 2019: Refaktoryzacja kolejek i automatycznych połączeń, foldery nagrań audio projektów, uproszczone podłączanie numeru. Czytaj więcej w naszym przeglądzie!

Podsumowanie wiadomości z Oki-Toki za październik 2019

Refaktoryzacja kolejek i autodialerów

 

Chwalimy się porządkiem w kolejach i autodialerach, zarówno na poziomie kodu, jak i wizualnym: wprowadziliśmy porządek w zakładkach, przeszukaliśmy funkcje, zmieniliśmy wygląd list kolejek i autodialerów, dodając szybkie linki, a także statystyki dla kolejek i autodialerów.

Refaktoryzacja kolejek i autodialerów Refaktoryzacja kolejek i autodialerówRefaktoryzacja kolejek i autodialerów

 

Projekt foldery nagrań

 

Kilka firm-koleżanki skierowało nas na pomysł, który bardzo pomoże call center outsourcingowym pracującym z wieloma różnymi klientami: eksport nagrań rozmów według projektów. Jest to rozwiązanie wmontowane, bez elementów sterowania.

Podłącz zewnętrzne repozytorium, utwórz projekt z kolejkami tego projektu, gotowe.

Teraz, gdy będziemy wysyłać pliki nagrań na Twoje zewnętrzne repozytorium, wewnątrz zewnętrznego repozytorium tworzony jest osobny katalog z nazwą projektu, do której przenoszone są wszystkie nagrania projektu. Nie ma potrzeby dawania klientowi dostępu do systemu, wystarczy udostępnić mu folder na swoim Google lub Yandex Disk.

 

Uproszczone podłączanie numerów

 

Uprościliśmy rozpoczęcie korzystania przez nowych klientów, integrując się z niektórymi dostawcami SIP w Rosji i Ukrainie, a także dodając przewodniki do podłączania własnej telefoni. Z czasem będziemy rozszerzać listę dostawców SIP, eliminując konieczność wielodniowego szukania, analizowania taryf i podłączania telefoni. Nowość jest dostępna na liście dostawców SIP Twojej firmy, możesz go zobaczyć na zrzucie ekranu. Nie ma tu o czym mówić – trzeba korzystać 🙂

Uproszczone podłączenie numeru

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Poniedziałek Kwiten 17th, 2023 Outsourcingowy Contact Center

Co to jest outsourcingowy contact center: definicja, specyfika i szczególności pracy, jakie korzyści dla biznesu daje outsourcing.

Więcej szczegółów
photo
Środa Traven 26th, 2021 Adaptacja operatorów CC Cz.5 Początek samodzielnej pracy

Jak zorganizować samodzielną pracę operatorów, którzy niedawno dołączyli do firmy, adaptacja operatorów.

Więcej szczegółów