30.07.2018

Przegląd wiadomości Oki-Toki za czerwiec 2018

Nowości Oki-Toki za czerwiec 2018. Testowanie rozpoznawania głosu w IVR, uruchomienie ticketów, prace nad interfejsem i optymalizacja CRM. Więcej szczegółów na blogu!

Przegląd wiadomości Oki-Toki za czerwiec 2018

Kontynuujemy aktywną pracę nad obsługą, wprowadzając nowe funkcje i udoskonalając istniejące funkcjonalności. W czerwcu były to m.in.: rozpoznawanie mowy za pomocą Google (wciąż w wersji testowej), przygotowanie i uruchomienie systemu ticketowego do obsługi zgłoszeń, poprawa interfejsu i optymalizacja CRM. Więcej szczegółów przeczytasz w naszym przeglądzie.

 

Rozpoznawanie mowy za pomocą Google w kostce ivr3 (testowanie)

 

Oferujemy bezpłatne korzystanie z ulepszonego IVR z rozpoznawaniem mowy. Ma ona możliwość rozpoznawania nie tylko słów, ale także zdań. Podając kilka synonimów, dajesz klientom możliwość odbiegania od standardowych odpowiedzi i odpowiadania zamiast “tak”, na przykład “oczywiście”, “zgadzam się”, “hmm”, “chcę spróbować”.

Rozpoznawanie mowy za pomocą Google w kostce ivr3 (testowanie)

 

Muzyka na czekanie

 

Podczas “przeprowadzki” na nowy interfejs zapomnieliśmy o małej, ale ważnej opcji – “muzyka na czekanie”, która pozwalała Twoim klientom słuchać nie tylko dzwonków, ale przyjemnej muzyki. Dziękujemy naszym klientom, że zauważyli, a my szybko ją przywróciliśmy. Życzymy wszystkim dużych sprzedaży i zysków 🙂

 

Przygotowanie systemu ticketowego

 

Ostatnio do naszego działu wsparcia technicznego dołączyło więcej osób, a czas obsługi zapytań wydłużył się. Niektóre pytania ginęły w korespondencji, zastępując inne równie ważne. Przedstawiamy system zleceniowy!

Przygotowanie systemu zleceniowego

 

100 drobnych szczegółów interfejsu

 

Staramy się dołączyć więcej programistów do naszego zespołu i dajemy im proste, ale potrzebne zadania – gdzieś zmienić opisy, gdzieś uczynić elementy interfejsu bardziej zrozumiałymi i tak wiele, wiele razy. Jeśli zauważyłeś jakieś niedokładności, daj nam znać, na pewno to rozważymy i podejmiemy kroki. Dziękujemy, że jesteś z nami!

 

Pilna optymalizacja CRM

 

Przejście na wyższy poziom zawsze ciągnie za sobą problemy z przeszłości i, jeśli nie podejmiesz natychmiastowych działań, mogą wystąpić konsekwencje. W nowej rundzie jeszcze więcej mocy, prędkości i ulepszeń. Jeśli zauważyłeś coś przeciwnego – napisz! Zawsze jesteśmy po stronie klienta!

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Czwartek Lyuty 22nd, 2024 Jak zbudować relacje zaufania z klientami call-center

Jak agent może zdobyć zaufanie i nawiązać kontakt z klientem, przydatne wskazówki i zalecenia dla pracowników call center.

Więcej szczegółów
photo
Niedziela Serpen 18th, 2019 To Automatyczne wywołanie z transferem do operatora z CRM

Instrukcja krok po kroku, jak podłączyć usługę autodialer Okie-Dokie dla contact center z automatycznym łączeniem z operatorem.

Więcej szczegółów