16.08.2019

Podsumowanie wiadomości Oki-Toki za lipiec 2019

W lipcu skupiliśmy się na kilku zadaniach. Pracowaliśmy nad możliwością autoryzacji poprzez media społecznościowe oraz zarządzaniem zadaniami w automatycznych wywołaniach. Więcej szczegółów w naszym przeglądzie!

Podsumowanie wiadomości Oki-Toki za lipiec 2019

Autoryzacja przez media społecznościowe

 

Ukończyliśmy pracę nad dodatkowymi metodami autoryzacji – integracją z mediami społecznościowymi Facebook i VK. Obecnie pracujemy nad integracją z Google mail. Teraz użytkownik może podłączyć swoje konto w mediach społecznościowych do swojego profilu i autoryzować się jednym kliknięciem. Możesz podłączyć swoje konto w mediach społecznościowych w ustawieniach swojego profilu Oki-Toki, a przyciski autoryzacji znajdują się pod formularzem logowania i hasła. W przyszłości planujemy rozwijać kierunek współpracy z Oki-Toki za pomocą mediów społecznościowych, proponuj swoje pomysły i śledź wiadomości!

integracja Oki-Toki z mediami społecznościowymi Facebook i VK

integracja Oki-Toki z mediami społecznościowymi Facebook i VK

 

Nowe zarządzanie zadaniami w autodialerach

 

Została zaimplementowana kompleksowa i filtrowania zadań w autodialerze. Jeśli wcześniej możliwości filtrowania były ograniczone do wyboru okresu planowanego czasu następnego połączenia i filtra według numeru telefonu, to teraz możesz również filtrować według odpowiedzialnego użytkownika, strefy czasowej, numeru importu itp.

Nowa elastyczność – nowe możliwości zarządzania zadaniami!

Nowe zarządzanie zadaniami w autodialerach

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Poniedziałek Sichen 18th, 2016 To, co jest potrzebne do podłączenia numeru SIP do centrum kontaktowego

Dowiedz się, jak podłączyć numer SIP do swojego call center, jakie kroki są konieczne i jakie wymagania należy wziąć pod uwagę dla udanej integracji.

Więcej szczegółów
photo
Poniedziałek Lyuty 5th, 2024 Hasztag rozmowy: jak operator powinien komentować połączenia

To Automatyczne komentarze do rozmów za pomocą scenariuszy rozmów w chmurowym systemie dla centrów kontaktowych Oki-Toki.

Więcej szczegółów