16.08.2019

Podsumowanie wiadomości Oki-Toki za lipiec 2019

W lipcu skupiliśmy się na kilku zadaniach. Pracowaliśmy nad możliwością autoryzacji poprzez media społecznościowe oraz zarządzaniem zadaniami w automatycznych wywołaniach. Więcej szczegółów w naszym przeglądzie!

Podsumowanie wiadomości Oki-Toki za lipiec 2019

Autoryzacja przez media społecznościowe

 

Ukończyliśmy pracę nad dodatkowymi metodami autoryzacji – integracją z mediami społecznościowymi Facebook i VK. Obecnie pracujemy nad integracją z Google mail. Teraz użytkownik może podłączyć swoje konto w mediach społecznościowych do swojego profilu i autoryzować się jednym kliknięciem. Możesz podłączyć swoje konto w mediach społecznościowych w ustawieniach swojego profilu Oki-Toki, a przyciski autoryzacji znajdują się pod formularzem logowania i hasła. W przyszłości planujemy rozwijać kierunek współpracy z Oki-Toki za pomocą mediów społecznościowych, proponuj swoje pomysły i śledź wiadomości!

integracja Oki-Toki z mediami społecznościowymi Facebook i VK

integracja Oki-Toki z mediami społecznościowymi Facebook i VK

 

Nowe zarządzanie zadaniami w autodialerach

 

Została zaimplementowana kompleksowa i filtrowania zadań w autodialerze. Jeśli wcześniej możliwości filtrowania były ograniczone do wyboru okresu planowanego czasu następnego połączenia i filtra według numeru telefonu, to teraz możesz również filtrować według odpowiedzialnego użytkownika, strefy czasowej, numeru importu itp.

Nowa elastyczność – nowe możliwości zarządzania zadaniami!

Nowe zarządzanie zadaniami w autodialerach

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Piątek lipen 21st, 2023 Wszystko, co musisz wiedzieć o numerach SIP: Jak kupić i gdzie używać

Poznaj wszystkie aspekty numerów SIP: jak i gdzie kupować oraz gdzie i jak je używać. Kompletny przewodnik po użyciu numerów SIP.

Więcej szczegółów
photo
Środa berezen 10th, 2021 Konstruktor raportów call center – DataMixer

DataMixer – to nowe narzędzie od Oki-Toki, które uprości Twoją pracę z raportami. Dowiedz się, do czego służy i jak go skonfigurować, czytając naszą notatkę!

Więcej szczegółów