01.09.2017

Przegląd wiadomości Oki-Toki na grudzień 2017

Aktualności z grudnia 2017: ulepszenie stanowiska operatora, nowy widget do dashboardu, globalna aktualizacja serwerów. Dowiedz się więcej w artykule!

Przegląd wiadomości Oki-Toki na grudzień 2017

Wszystkim życzymy zdrowych i radosnych świąt! Przychodzącego Nowego Roku zarobkowego! Nasza pierwsza wiadomość w tym roku dotyczy innowacji grudniowych.
 
 

Nowy raport z Auto Diallera: Podsumowanie telefonów

 
 
Oferując ulepszoną wersję Auto Diallera z 5 trybami połączeń, zauważyliśmy brak jednego z niezbędnych raportów – “Podsumowanie telefonów” dla Auto Diallera. Nowy raport pozwala na wyświetlanie statystyk telefonów według importu, na przykład, aby poznać jakość bazy danych lub ilość przetworzonych danych z importu, lub konieczność przeglądania statusów połączeń według bazy danych telefonicznej (błąd, brak odpowiedzi, itp.). Dziękujemy firmie Business Partner za podpowiedź z raportem i cierpliwość 🙂
 
Czy używasz już Auto Diallera? Przeczytaj nasz najnowszy artykuł «15 powodów, aby przejść na nowy Auto Dialler».
 
 

Aktualizacja stanowiska operatora

 
 
W Nowym Roku z nowym stanowiskiem operatora! Świąteczna dekoracja sprawi, że nastrój będzie świąteczny 🙂 Poprawiono logikę pracy z niestabilnym internetem i zużyciem zasobów komputera podczas rozmowy! Wysyłanie wiadomości SMS stało się wygodniejsze, a do przekierowania nie trzeba tworzyć nowych użytkowników.
 
Podsumowanie wiadomości Oki-Toki na grudzień 2017
 
 

Nowy widget: Operatorzy

 

Potrzebujesz kontrolować statusy operatorów? W ‘Opermiejscu’ jest taki narzędzie, które pokazuje kiedy i kto znajduje się w jakim statusie. Dzięki naszemu pulpitowi nawigacyjnemu i widżetowi ‘Operatorzy’, statystyki operatorów można wygodnie przeglądać w szerokim formacie. Pamiętaj, aby przełączyć się na tryb wyświetlania TV. Widżet ‘Operatorzy’ umożliwia wyświetlanie statusów operatorów w czasie rzeczywistym oraz filtrowanie danych według określonych statusów.

 

Dodawanie serwerów i optymalizacja pracy

 

Rozszerzyliśmy nasz zespół i dokupili serwery dla Autoodzwonu i CRM. Przeprowadziliśmy także globalne aktualizacje, które zoptymalizowały działanie bramek gsm i kontrolę nad nimi. Zrobiliśmy duży krok w aktualizacji narzędzi deweloperskich, przechodząc na Vue 2, co pozytywnie wpłynie na wydajność naszego serwisu. Co więcej, optymalizacja dotknęła nie tylko narzędzi deweloperskich i oprogramowania – zwiększyliśmy liczbę serwerów odpowiedzialnych za pracę z API i wydajność interfejsu.

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Piątek Traven 21st, 2021 Przegląd wiadomości Oki-Toki za marzec-kwiecień 2021

Czytaj o wszystkich aktualizacjach i nowych narzędziach Oki-Toki za marzec-kwiecień 2021 roku!

Więcej szczegółów
photo
Wtorek Veresena 19th, 2023 Struktura skryptu sprzedaży: Co to jest skrypt sprzedaży, szablony

Skrypt sprzedaży to najpopularniejszy rodzaj skryptu używany przez telesklepy, sieci CPA, mikrofinanse, firmy windykacyjne itp.

Więcej szczegółów