01.09.2017

Przegląd wiadomości Oki-Toki na grudzień 2017

Aktualności z grudnia 2017: ulepszenie stanowiska operatora, nowy widget do dashboardu, globalna aktualizacja serwerów. Dowiedz się więcej w artykule!

Przegląd wiadomości Oki-Toki na grudzień 2017

Wszystkim życzymy zdrowych i radosnych świąt! Przychodzącego Nowego Roku zarobkowego! Nasza pierwsza wiadomość w tym roku dotyczy innowacji grudniowych.
 
 

Nowy raport z Auto Diallera: Podsumowanie telefonów

 
 
Oferując ulepszoną wersję Auto Diallera z 5 trybami połączeń, zauważyliśmy brak jednego z niezbędnych raportów – “Podsumowanie telefonów” dla Auto Diallera. Nowy raport pozwala na wyświetlanie statystyk telefonów według importu, na przykład, aby poznać jakość bazy danych lub ilość przetworzonych danych z importu, lub konieczność przeglądania statusów połączeń według bazy danych telefonicznej (błąd, brak odpowiedzi, itp.). Dziękujemy firmie Business Partner za podpowiedź z raportem i cierpliwość 🙂
 
Czy używasz już Auto Diallera? Przeczytaj nasz najnowszy artykuł «15 powodów, aby przejść na nowy Auto Dialler».
 
 

Aktualizacja stanowiska operatora

 
 
W Nowym Roku z nowym stanowiskiem operatora! Świąteczna dekoracja sprawi, że nastrój będzie świąteczny 🙂 Poprawiono logikę pracy z niestabilnym internetem i zużyciem zasobów komputera podczas rozmowy! Wysyłanie wiadomości SMS stało się wygodniejsze, a do przekierowania nie trzeba tworzyć nowych użytkowników.
 
Podsumowanie wiadomości Oki-Toki na grudzień 2017
 
 

Nowy widget: Operatorzy

 

Potrzebujesz kontrolować statusy operatorów? W ‘Opermiejscu’ jest taki narzędzie, które pokazuje kiedy i kto znajduje się w jakim statusie. Dzięki naszemu pulpitowi nawigacyjnemu i widżetowi ‘Operatorzy’, statystyki operatorów można wygodnie przeglądać w szerokim formacie. Pamiętaj, aby przełączyć się na tryb wyświetlania TV. Widżet ‘Operatorzy’ umożliwia wyświetlanie statusów operatorów w czasie rzeczywistym oraz filtrowanie danych według określonych statusów.

 

Dodawanie serwerów i optymalizacja pracy

 

Rozszerzyliśmy nasz zespół i dokupili serwery dla Autoodzwonu i CRM. Przeprowadziliśmy także globalne aktualizacje, które zoptymalizowały działanie bramek gsm i kontrolę nad nimi. Zrobiliśmy duży krok w aktualizacji narzędzi deweloperskich, przechodząc na Vue 2, co pozytywnie wpłynie na wydajność naszego serwisu. Co więcej, optymalizacja dotknęła nie tylko narzędzi deweloperskich i oprogramowania – zwiększyliśmy liczbę serwerów odpowiedzialnych za pracę z API i wydajność interfejsu.

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Czwartek Veresena 23rd, 2021 Jak wybrać centrum obsługi klienta na zewnątrz? Typowe błędy przy wyborze CC

Błędy przy wyborze centrum call center outsourcingowego, które na pewno spowodują duże problemy w przyszłości.

Więcej szczegółów
photo
Piątek Traven 7th, 2021 Dostosowanie operatorów call center Cz.4. Komunikacja

Jakie są specyfiki komunikacji operatorów nowicjuszy w firmie: porady i lifehacki dla obu stron, adaptacja operatorów.

Więcej szczegółów