06.09.2019

Przegląd wiadomości z Oki-Toki za sierpień 2019

W sierpniu przygotowaliśmy dla Was zestaw artykułów-przewodników, nowy import użytkowników Okie-Dokie i aktualizację serwerów bazy danych. Dowiedz się więcej w naszym skrócie informacyjnym!

Przegląd wiadomości z Oki-Toki za sierpień 2019

Blok artykułów-instrukcji

 

Instrukcja: Obsługa połączeń przychodzących
Autoczytelnik z komunikatem głosowym i przyciskiem

 

Nowy import użytkowników

 

Porzuciliśmy starą metodę importowania istniejących użytkowników Oki-Toki do Twojej firmy, opracowując uniwersalne narzędzie masowego importu. Wystarczy skopiować kolumnę maili przyszłych użytkowników (zarówno istniejących, jak i nowych) i adresaci otrzymają e-mail z zaproszeniem.

Lokalizacja sekcji, jej wygląd i przykład e-maila z zaproszeniem:

Nowy import użytkowników Oki-Toki list zaproszeniowy Oki-Toki

 

Aktualizacja serwerów bazy danych

Zakończyliśmy przenoszenie na nowe serwery. W menu: poprawa wydajności, magazyny dla baz danych i ogólna niezawodność (tak się przynajmniej spodziewamy). Całkowity klaster na i9-9900 okazał się schludny i łatwy w zarządzaniu. Obecne obciążenie – 10%. Gotowi na wrzesień!

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Środa Lyuty 14th, 2024 Jak otworzyć call center: top 9 błędów

Do uruchomienia Contact Center trzeba być przygotowanym! Zacznij od tego artykułu. Na podstawie naszego doświadczenia, co drugie centrum obsługi klienta podczas uruchamiania popełnia przynajmniej jeden z poniżej wymienionych błędów.

Więcej szczegółów
photo
Sobota Robak 25th, 2022 Scenariusz rozmowy: uprawnienia do działań specjalnych w formularzu

Niektóre projekty pozwalają operatorom na specjalne, nieliniowe działania z formularzem. Tutaj opisany jest nasz blok specjalnych uprawnień do skryptu rozmowy.

Więcej szczegółów