15.10.2021

Przegląd wiadomości z Oki-Toki za wrzesień 2021

Główne wiadomości z Oki-Toki we wrześniu: robot ‘Autooperator’ w wersji Beta, bezpłatne rozpoznawanie Tak/Nie i 0-9, aktualizacja Raportów. Czytaj więcej na blogu!

Przegląd wiadomości z Oki-Toki za wrzesień 2021

Robot «Autooperator» przechodzi do Beta

Robot «Autooperator» przechodzi do Beta. Może przeprowadzać ankiety, rejestrować zgłoszenia na linii przychodzącej, oceniać rozmowy z prawdziwymi operatorami, pracować ze scenariuszami rozmów. Cała analityka związana z pracą nowej funkcji jest dostępna w CRM i jest widoczna w dzienniku połączeń. Algorytm interakcji z wieloma wyborami scenariuszy, a w razie potrzeby może przekierować połączenie do «żywego» operatora.

Wkrótce przygotujemy filmy i artykuł na najczęściej zadawane pytania, a na razie przygotowaliśmy mały BONUS – dwa tygodnie darmowego korzystania z robota w swoich projektach.

Jak skorzystać i co zrobić, jeśli potrzebujesz pomocy? Utwórz bilet «Autooperator», wsparcie techniczne nie tylko włączy dostęp na dwa tygodnie, ale również pomoże w ustawieniach i analityce.

Darmowe rozpoznawanie Tak/Nie oraz 0-9

Aby uczynić rozpoznawanie mowy dostępniejszym, uczyniliśmy całkowicie darmowym rozpoznawanie głosowych odpowiedzi «Tak/Nie oraz cyfr od 0 do 9». Wyłączaj stare rozwiązania z klawiszami i używaj nowoczesnych – “Aby połączyć się z operatorem, powiedz Jeden, a z działem finansów – Dwa”. Głównym warunkiem darmowego korzystania jest “korzystanie z usługi rozpoznawania mowy Okie-Dokie w ustawieniach”.

Duża aktualizacja raportów

Zalecamy zapoznanie się z 3 nowymi sekcjami w raportach:

  • Raport API – obszerny przegląd użytecznych danych o procesach API Twojej firmy;

Oki-Toki Raport API

  • Niedawno przekształcone narzędzie dla CC „Kwoty” wyposażono w własną sekcję w raportach;

Oki-Toki Kwoty

  • Narzędzie do oceny dialogów również zyskało własną sekcję w swoim arsenale!

Narzędzie do oceniania dialogów w Oki-Toki

Wielojęzyczność webcall

Oki-Toki rozpoczął reanimację prawie zapomnianego narzędzia “Webcall”. Jest to “gotowy” sposób na wykonanie połączenia bezpośrednio ze strony internetowej na linię przychodzącą call center.

Nowy design jest prawie gotowy do wydania, ale na razie poszerzyliśmy wielojęzyczność istniejącej wersji: do istniejących RU, EN, UA dodaliśmy włoski, polski, czeski, fiński i chiński.

Ulepszenie kostki „Pobierz dane”

Mała, ale ważna poprawka dla osób projektujących skomplikowane scenariusze połączeń, które używają kostki Pobierz dane. Ta kostka umożliwia wymianę danych z zewnętrznym serwerem (na przykład z bazą danych osobistego serwera call center).

Rozszerzono metody autoryzacji „Bez autoryzacji (NoAuth)”, „Token Bearer”, „Podstawowe uwierzytelnienie” (Basic Auth);

Dodano rejestrowanie danych przesyłanych przez tę kostkę.

Oznaczanie połączeń w ocenie dialogu

Wynik oceny dialogu teraz oznacza połączenie według oceny i na podstawie nietypowego przypadku.

Oznaczanie połączeń w ocenie dialogu Oki-Toki

Nowe instrukcje wideo Oki-Toki

h3>Oki-Toki: Co robić? Automatyczne wybieranie dzwoni powoli/h3>

h3>Oki-Toki instrukcja: widget “Monitor”/h3>

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Poniedziałek berezen 18th, 2024 Jak uniknąć ciszy w rozmowach z klientami

Co zrobić, jeśli między operatorem a klientem panuje cisza, skuteczne metody komunikacji i przydatne wskazówki dla Call Center.

Więcej szczegółów
photo
Wtorek berezen 10th, 2020 Przegląd wiadomości Oki-Toki za luty 2020

Wiadomości Oki-Toki na luty 2020: nowe funkcje, optymalizacja raportów i importu baz danych, a także ulepszanie scenariuszy rozmów. Przeczytaj nasz przegląd!

Więcej szczegółów