03.06.2019

Streszczenie wiadomości Oki-Toki za styczeń-luty 2019

Wiadomości na styczeń-luty: Nowa funkcjonalność do oceny pracy operatorów, automatyczne wyłączanie telefonii i wiele innych. Szczegóły w naszym przeglądzie!

Streszczenie wiadomości Oki-Toki za styczeń-luty 2019

Ocena pracy operatorów: Część 1

 

Do oceny pracy operatorów dla połączeń przychodzących i predykcyjnych opracowano nową funkcję. Można ją włączyć w ustawieniach kolejki.przed rozmową z operatorem jest powiadomienie dla klientów o ocenie, a po rozmowie będą mogli ocenić jakość pracy operatora (język wiadomości IVR do wyboru). Dziennik połączeń pokaże jakość pracy operatorów podczas interakcji z klientami. Wszystko jest proste.

Ocena pracy operatorów:

 

Automatyczne odłączanie telekomunikacji

 

Często pojawiało się pytanie, jak zachować bazę telemarketingu, jeśli telekomunikacja niespodziewanie zawiedzie. Dla tego stworzyliśmy nową funkcję “Automatyczne odłączanie z powodu awarii telekomunikacji”. Jeśli połączenia zaczynają się zakończać błędem telekomunikacji (z listy), to autodialer automatycznie się zatrzyma.

Automatyczne odłączanie telekomunikacji

 

Opcja: przejść na AWAY przy zgubionym połączeniu

 

Pracując w ich CRM i gabinetach administracyjnych, operatorzy mogli nie zauważyć przychodzącego połączenia, naruszając dyscyplinę i automatycznie przełączając się na status “niebieski”, wypadając z udziału w obsłudze połączeń przychodzących i automatycznych. Dodaliśmy możliwość wyłączenia automatycznego przejścia do AWAY przy zgubionym połączeniu. Domyślnie jest włączony. Można go wyłączyć tutaj (zasadnicze ekrany poniżej).

Opcja: przełożenie na AWAY

 

Odświeżenie stanowiska operatora

 

Z przyjemnością informujemy o doskonałej wiadomości dla wszystkich call center: Oki-Toki wydało w wersji beta nowe stanowisko operatora! Na razie zawiera ono podstawową funkcjonalność starego stanowiska operatora, ale uczyniliśmy go bardziej elastycznym, szybszym, a także przygotowaliśmy grunt pod wdrożenie nowej, długo oczekiwanej funkcji: widgety z użytecznymi informacjami i statystykami dla operatora, nowy poziom integracji (o tym później). Można go już teraz obejrzeć, klikając w link. Czekamy na wszystkie opinie i sugestie!

 

Nowy wygląd Dziennika zadań autodialera

 

Wciąż są operatorzy, którzy nie monitorują statusów na stanowisku (Gotowy, Nieobecny). Pracując w swoich systemach CRM i panelach administracyjnych, operatorzy mogli nie zauważyć przychodzącego połączenia, naruszyć dyscyplinę i automatycznie przełączyć się na status “niebieski”, tracąc udział w obsłudze przychodzących i automatycznych połączeń. Dodaliśmy możliwość wyłączenia automatycznego przejścia na AWAY w przypadku nieodebranego połączenia dla połączeń przychodzących i połączeń zwrotnych. Domyślnie jest włączony. Można go wyłączyć tutaj.

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Czwartek Robak 22nd, 2023 Co to jest SIP Trunk i jak go utworzyć w Oki-Toki

Dowiedz się, czym jest SIP-Trunk i jak łatwo go stworzyć w Oki-Toki. Efektywne rozwiązanie dla komunikacji z klientami i optymalizacji Twojego biznesu.

Więcej szczegółów
photo
Wtorek Traven 30th, 2023 Słowa i zwroty sprzedażowe dla operatora centrum obsługi klienta

To 10 najbardziej skutecznych fraz dla operatorów contact center, które zwiększą konwersję połączeń na sprzedaż. Weź to pod uwagę!

Więcej szczegółów