05.04.2019

Przegląd wiadomości Oki-Toki za marzec 2019

Wiadomości z marca: zaktualizowane stanowisko operatora, dedykowana domena i wtyczka do przeglądarki Google Chrome. Więcej szczegółów w naszym przeglądzie działań!

Przegląd wiadomości Oki-Toki za marzec 2019

Stanowisko operatora

 

Kontynuujemy aktywną pracę nad stanowiskiem operatora, ulepszając i rozszerzając jego możliwości każdego dnia. Poniżej opiszemy tylko małą część zmian, które zaszły w ciągu ostatniego miesiąca:

  • Dodaliśmy przycisk SMS: bezpośrednio ze stanowiska operatora możesz wysłać SMS na numer klienta;
  • Dodaliśmy przycisk wyciszenia mikrofonu podczas rozmowy z abonentem;

ze stanowiska operatora możesz wysłać SMS na numer klienta

  • Dodaliśmy widżet “Automatyczne połączenia”, w którym połączenia są grupowane i ich statusy;

przycisk wyciszenia mikrofonu

  • Wzbogaciliśmy funkcjonalność interakcji z użytkownikami: zadzwonić, wysłać sms, otworzyć profil, stworzyć czat lub go wyłączyć;

funkcjonalność interakcji z użytkownikami

  • Dodaliśmy możliwość przekierowania abonenta na zewnętrzny numer telefonu, do użytkownika lub do kolejki, prezentując go jako rozwijane menu z możliwością wyszukiwania.

przekierowanie

 

Dedykowany domena – rozszerzenie funkcji

 

Premium usługa dla tych firm, które chcą maksymalnie spersonalizować swoją centralę telefoniczną: usługa pozwala na ustawienie własnego logo w zakładce, w lewym górnym rogu, podczas logowania do systemu, jak również na zmianę tekstu na dole strony i ustawienie swojego osobistego domeny bez wspominania o Oki-Toki.

Wyróżniona domena - jeszcze więcej funkcji    Wyróżniona domena - jeszcze więcej funkcji

 

Wtyczka dla Google Chrome

 

Rozszerz możliwości stanowiska operatora Oki-Toki! Powiadomienia z kilkoma akcjami, ikona na pasku rozszerzeń z Twoim aktualnym statusem i szybkim przejściem do karty operatora za pomocą kliknięcia (lub otworzenia nowej, jeśli jeszcze nie ma żadnych kart), click-to-call do obsługi linków zaczynających się od tel:, callto: lub sip: oraz inne przydatne funkcje.

 

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Piątek Serpen 16th, 2019 Automatyczny informator z wiadomością głosową, przyciskiem.

Co to jest auto-odpowiadacz, jak go skonfigurować i jakie korzyści przynosi on dla call center. Komunikat głosowy lub naciśnięcie przycisku.

Więcej szczegółów
photo
Środa Kwiten 15th, 2020 Przegląd Wiadomości Oki-Toki za marzec 2020

Aktualności Oki-Toki z marca 2020: ręczne przesyłanie do chmury, pierwszy etap implementacji taśmy zapisu i inne. Czytaj dalej!

Więcej szczegółów