06.06.2019

Podsumowanie wiadomości Oki-Toki za maj 2019

Nowości z Oki-Toki za maj 2019: aktualizacja systemu billingowego, nowy serwer w Niemczech, integracja z amoCRM i inne usprawnienia usługi. Więcej szczegółów w naszym przeglądzie!

Podsumowanie wiadomości Oki-Toki za maj 2019

Aktualizacja systemu rozliczeń

 

Stale, krok po kroku, optymalizujemy Okie-Tok. Czasami jednak musimy coś zmienić w podstawach systemu. To nie jest zbyt bezpieczne, bez względu na podjęte środki. Tylko najlepsi z najlepszych zajmują się tym, według planu i tylko w przypadku dużej potrzeby. W tym i w przyszłym tygodniu aktualizujemy moduł “SIP-telefonia”, co umożliwi w końcu przechowywanie odpowiedzi SIP (nareszcie pożegnamy się z dziedzictwem starożytnego protokołu H323), zoptymalizowane przechowywanie danych o rozmowach do dostawców SIP i co ważne – możliwość przechowywania danych rozmów na Twoim serwerze.

 

Nowy serwer w Niemczech

 

W Niemczech otrzymano nowy serwer telefoniczny na i9-9900K. Bardzo nowy – cały piękny i bardzo szybki. Średnie obciążenie klastra w Deutschland wynosi 30%, szczytowe 65%. Już w pracy.

 

Szczytowe obciążenie rozmów na minutę

 

Jest miło chwalić się rekordami, tym bardziej, gdy są to wspólne rekordy! W tym tygodniu szczytowe obciążenie wyniosło 8000+ rozmów na minutę! Skalujemy się, aby zaspokoić apetyty naszych klientów. Dziękujemy, że jesteście z nami!

 

Usunięto przyczynę zepsutych i brakujących nagrań

 

Po kilku dniach niepokoju zebraliśmy monitoring problemów z nagraniami w czasie rzeczywistym i znaleźliśmy rozwiązanie tego starego i skomplikowanego problemu. Pod dużym obciążeniem, nagrania mogły gubić się z powodu wąskich miejsc w implementacji modułu odroczonych wpisów. Po konsultacjach piszemy bezpośrednio bez modułu na nasze szybkie moduły NVMe.

Usunięto przyczynę zepsutych i brakujących wpisów

 

Ocena wsparcia w systemie ticketowym

 

Dla Oki-Toki bardzo ważne jest Twoje zdanie, dlatego wprowadziliśmy ocenę jakości obsługi zgłoszeń w tickecie. Pracę pracownika obsługi technicznej można ocenić po zaakceptowaniu proponowanego przez niego rozwiązania. Ocena pracy jest możliwa według trzech kryteriów, podając ilość gwiazdek od jednego do pięciu.

Ocena pracy wsparcia w systemie ticketowym

 

Integracja z AMOCRM. Zakończenie

 

Zakończyliśmy pracę nad integracją z AМO СRM. Zaimplementowaliśmy 5 najpopularniejszych przypadków:

  • Automatyczne wywoływanie nowych zapytań z AMO СРМ przez robota Oki-Toki;
  • Automatyczne wywoływanie przy zmianie statusu transakcji przez robota Oki-Toki;
  • Automatyczne oddzwonienie do nowych zapytań i połączenie z operatorem po odpowiedzi klienta;
  • Automatyczne oddzwonienie przy zmianie statusu transakcji i połączenie z operatorem po odpowiedzi klienta;
  • Automatyczne tworzenie kontaktu i transakcji przy zdarzeniu z serwisu Oki-Toki.

Więcej możesz przeczytać w tym artykule.

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Poniedziałek Zhovten 24th, 2022 Taryfikacja Operatorów W Centrum Kontaktowym

Czym jest taryfikacja operatorów, jak obliczyć stawki klienta w serwisie Oki-Toki, formuła zaokrąglania czasu pracy operatora.

Więcej szczegółów
photo
Niedziela Serpen 18th, 2019 To Automatyczne wywołanie z transferem do operatora z CRM

Instrukcja krok po kroku, jak podłączyć usługę autodialer Okie-Dokie dla contact center z automatycznym łączeniem z operatorem.

Więcej szczegółów