08.10.2019

Przegląd wiadomości z Oki-Toki za wrzesień 2019

Aktualności Oki-Toki we wrześniu 2019: raporty, zaktualizowany storage, refaktoryzacja raportów SEC & FIN, niestandardowe dzwonki na połączenia. Czytaj więcej!

Przegląd wiadomości z Oki-Toki za wrzesień 2019

Zaktualizowane miejsce do przechowywania

 

Zaktualizowaliśmy moduł przechowywania i zarządzania plikami nagrań. Teraz pliki są dostępne natychmiast po zakończeniu rozmowy. Aktualizacja zapewnia jeszcze większą niezawodność i wydajność, a także zoptymalizowane połączenie z CRM i API.

 

Refaktoryzacja raportów SEC i FIN

Przerobienie i udoskonalenie struktury kodu w raportach użytkowników i raportach finansowych pozwoliło nam wgrać duże ilości danych. Naprawiono błędy związane z tłumaczeniem czasu tłumaczenia stref czasowych, w wyniku których podczas rozładowywania raportu wyświetlały się nieprawidłowe dane.

 

Dostępne bezpłatne raporty beta

 

Raporty! Nowe podejście do raportu, nad którym wykluwamy się od dłuższego czasu, będącego wyciskiem przydatnych informacji o pracy firmy. Teraz raporty są w otwartej wersji beta i są całkowicie bezpłatne, aw przyszłości staną się jeszcze bardziej funkcjonalne i staną się shareware. Więcej informacji o raportach znajdziesz na końcu tego artykułu.

 

Zwiększono liczbę kanałów rozpoznawania i syntezy głosu

 

Rozpoznawanie i synteza głosu są teraz jeszcze wygodniejsze!

 

Niestandardowe dzwonki, gdy dzwonisz w miejscu pracy

 

Dodano możliwość pobrania niestandardowego dzwonka, który zabrzmi po otrzymaniu połączenia. Operator może pobierać dzwonki (patrz zrzut ekranu). „Operator” i „Nadzorca” mogą przesłać do 5 osobistych dzwonków, a dla użytkowników z rolą „Administrator” lub inną rolą, która ma to prawo, do 5 dodatkowych dzwonków jest dostępnych dla wszystkich pracowników w firma. Pobierz dzwonki w formacie .mp3/.wav do 3 MB.

ZwyczajZwyczaj

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Środa Robak 7th, 2023 Co powinien robić Supervisor? Zadania i szkolenie Supervisora

Dowiedz się, jak skutecznie przeprowadzić szkolenie nadzorcy w centrum kontaktowym z naszymi praktycznymi radami. Zapewnij udane kierowanie zespołem operatorów.

Więcej szczegółów
photo
Poniedziałek lipen 5th, 2021 Przegląd wiadomości Oki-Toki na maj-czerwiec 2021

Czytaj teraz o głównych aktualizacjach serwisu dla wewnętrznych i outsourcingowych Oki-Toki za maj-czerwiec 2021 roku!

Więcej szczegółów