07.07.2019

Przegląd wiadomości Oki-Toki za czerwiec 2019

W czerwcu przygotowaliśmy dla naszych użytkowników kilka wartościowych instrukcji, przeprowadziliśmy przegląd kalkulacji kosztów rozpoznawania mowy i zastąpiliśmy nasz pierwszy serwer. Szczegóły znajdziesz w naszym newsletterze!

Przegląd wiadomości Oki-Toki za czerwiec 2019

Zmiany w rozliczeniach “Rozpoznawanie mowy”

 

Przeanalizowaliśmy nasze ceny za rozpoznawanie mowy i doszliśmy do wniosku, że dla klientów trudno jest przewidzieć przyszłe koszty, a czasem nie jest to opłacalne dla tych, którzy mają małe wolumeny. Dlatego uprościliśmy system obliczania kosztów tej usługi.

  • Do 50 rozpoznań dziennie – za darmo
  • Powyżej 50 – za każde rozpoznanie 0.01 eurocenta.

Masz pomysły lub propozycje dotyczące rozszerzenia funkcjonalności “Rozpoznawanie mowy”? – Skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu lub systemu ticketowego!

 

8 cech raportów Oki-Toki

 

Często wykorzystuje się tylko niewielką część możliwości raportów Oki-Toki. Przeczytaj naszą nową notatkę o raportach.

 

Jak przechowywane są pliki nagrań rozmów

 

Do przechowywania nagrań rozmów możesz użyć zarówno składnicy Oki-Toki, jak i zewnętrznych usług – Google, Yandex & Dropbox. Więcej informacji można znaleźć w tej notatce.

 

Unikalne numery połączeń

 

Często duże firmy korzystające z naszego produktu duplikują informacje o połączeniach z radia CB na swoim serwerze, ale od czasu do czasu napotykają problem, gdy kilka połączeń w odstępie pół roku ma ten sam Session ID (SID). Wynika to z faktu, że od czasu do czasu resetowaliśmy licznik ID i każdy serwer prowadził własny rejestr SID.

Załatwiliśmy ten kłopot, wprowadzając unikalne numery połączeń. W tej chwili trwa finalne testowanie tej innowacji, a wkrótce unikalny rejestr połączeń będzie prowadzony dla wszystkich firm!

 

Zamiana serwera de1

 

Miesiąc temu zaczęliśmy testować nowy, piękny i potężny serwer oparty na procesorze i-9900k, który ostatecznie wymienił nasz pierwszy, dość przestarzały serwer w Niemczech.

Jego moc z łatwością wystarczy na wszelkie obciążenia od klientów, którzy na nim są!

 

Routing SMSów

 

Duże firmy outsourcingowe często korzystają z telefonicznych i SMS-SIP-providerów klienta, ale do tej pory nie mieliśmy możliwości routingu SMSów.

Teraz routing jest dostępny dzięki szablonom ostrzeżeń w ACD! Więcej informacji znajdziesz w notatce.

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Poniedziałek Sichen 18th, 2016 To, co jest potrzebne do podłączenia numeru SIP do centrum kontaktowego

Dowiedz się, jak podłączyć numer SIP do swojego call center, jakie kroki są konieczne i jakie wymagania należy wziąć pod uwagę dla udanej integracji.

Więcej szczegółów
photo
Piątek Zhovten 15th, 2021 Przegląd wiadomości z Oki-Toki za wrzesień 2021

Główne wiadomości z Oki-Toki we wrześniu: robot ‘Autooperator’ w wersji Beta, bezpłatne rozpoznawanie Tak/Nie i 0-9, aktualizacja Raportów. Czytaj więcej na blogu!

Więcej szczegółów