10.01.2019

Przegląd wiadomości Oki-Toki na listopad-grudzień 2019

Nowości Okie-Dokie listopad-grudzień 2019: nowe możliwości webhooków, taryfikacja webhooków wychodzących, priorytetowa kolejka. Więcej szczegółów w naszym przeglądzie!

Przegląd wiadomości Oki-Toki na listopad-grudzień 2019

Webhooki CRM

 

Dla nowego interfejsu dodaliśmy obsługę wydarzeń z formularzami CRM. Teraz możesz korzystać z pełnej funkcjonalności wydarzeń, używając jako warunku wyzwalania pytania lub odpowiedzi z CRM.

 

Webhooki dla naruszeń dyscyplinarnych

 

Dodaliśmy nowe funkcje do webhooków, dodając do warunków wyzwalania różne naruszenia dyscyplinarne. To będzie przydatne dla firm, które dążą do maksymalnego kontrolowania i zarządzania Oki-Toki ze swojego serwera.

 

Taryfikacja wychodzących webhooków

 

Do dzisiaj taryfikowaliśmy tylko przychodzące wywołania API (na przykład dodawanie zadania do autodialera z Twojego serwera), teraz włączyliśmy taryfikację również dla wychodzących webhooków, tj. tych, które wywołują zewnętrzne zasoby w “Wydarzeniach” lub botach push CRM. Zwykle takich wywołań jest niewiele i ich użycie ma praktyczną wartość, ale jeśli nagle masz ich bardzo dużo, to jest dobry powód, aby zoptymalizować ich użycie.

 

VIP-ogłoszenie i dodatkowe możliwości

W naszym systemie jest już od dawna opcja premium – kolejka priorytetowa. Jeśli do kolejki, w której opcja ta jest aktywna, przychodzi połączenie przychodzące, a brakuje wolnych operatorów, system może zabrać dla tego klienta operatora, który jest już w rozmowie na niewłaściwej kolejce, wcześniej go ostrzegając, odtwarzać odpowiedni dźwięk na tę okazję. W najnowszej aktualizacji dodaliśmy możliwość odtworzenia osobnego dźwięku dla klienta, którego operator zostanie teraz “odebrany”. Zrealizowaliśmy kierownictwo działaniami za pomocą skrótów klawiaturowych (Hotkeys) na stanowisku operatora. Dostępne działania:

  • Przy połączeniu: odebranie połączenia (klawisz Spacji\Enter); odrzucenie połączenia (klawisz ESC).
  • Podczas rozmowy: transfer\usuń z utrzymania (klawisz N), wycisz\włącz mikrofon (klawisz M), zakończ rozmowę (klawisz ESC);
  • Zarządzanie stanami: zmiana na “Gotowy” (klawisz R); zmiana na “Odszedł” (klawisz A).

Wszystkie działania są wykonywane na aktywnej karcie operatora. 

Blok artykułów-instrukcji

1. Jak wybrać telefon IP SIP2. Interaktywne menu głosowe czyli IVR3. Jak zacząć korzystać z Google Sheets i raportów call center

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Środa Zhovten 9th, 2019 Jakie raporty są potrzebne w call center

Jakie raporty dla call center są przewidziane w chmurowym systemie Oki-Toki”

Więcej szczegółów
photo
Czwartek Robak 13th, 2024 Jak znaleźć podejście do konfliktowych klientów

Jacy są Klienci Call Center i jak skutecznie z nimi pracować. Proste i przydatne wskazówki dla operatorów dotyczące budowania zaufania i zachowania spokoju.

Więcej szczegółów