16.06.2022

Czat do obsługi klientów: Czat omnichannel w Oki-Toki

Wielokanałowość komunikacji w jednym oknie operatora – zalecamy nasze rozwiązanie – “Omnichannelowy czat” w Oki-Toki

Czat do obsługi klientów: Czat omnichannel w Oki-Toki

Wielokanałowość: Obsługa czatów i poczty w contact center

Aby więcej odwiedzających odwiedziło sklep, trzeba otworzyć szerzej drzwi. W tym celu postępowe usługi rozwijają środki komunikacji i obsługę informacji zwrotnych. Ale jak rozdzielić obciążenie między operatorami? Podzielić komunikatory na grupy? Czy dać operatorom n-okien do obsługi wszystkich kanałów komunikacji naraz? Na te pytania odpowiadają różne rozwiązania, które nazywane są „Wielokanałowy czat”. A teraz opowiem o czacie do obsługi klientów – o naszym rozwiązaniu, które ogłosiliśmy w końcowym artykule zeszłego roku.

Możliwości

h3>Zintegruj z Oki-Toki nie tylko telefonię, ale też pocztę i konta swoich komunikatorów. Razem tworzą one wielokanałowy system obsługi wszystkich środków komunikacji w jednym oknie. W momencie pisania tej notatki dostępna jest integracja z Viberem i Telegramem; wkrótce Whatsapp, Facebook/Instagram.
width="1274"
h3>Praca operatora/h3>
Miejsce pracy operatora znajduje się pod tym linkiemTo jest fragment artykułu do lądowania. Napisz jako doświadczony marketingowiec z doświadczeniem jako menedżer w dziale sprzedaży call center. Używaj przekonującego języka, podkreślaj kluczowe punkty. Użyj popularnych terminów i słów kluczowych. Przetłumacz tekst HTML na język polski|”. Do pracy w czatach można używać zarówno komputera, jak i urządzenia mobilnego – to znacznie ułatwia rekrutację nowych operatorów. Interfejs jest dostępny w jasnym i ciemnym motywie kolorystycznym. Chat z Viber znajduje się obok czatu z Telegram, ale to nie powoduje żadnych kłopotów, ponieważ procedura prowadzenia dialogów jest ujednolicona przez jednolity interfejs. Operatorzy dostają skierowania w postaci listy czatów. Za każdym skierowaniem jest osoba odpowiedzialna, która prowadzi zgłoszenie przez różne stadia do rozwiązania.
width="1076" width="259"
h3>Sterowanie operatora/h3>
Już teraz jest gotowy szczegółowy i skonsolidowany raport na temat statusów operatora. Będą też inne, bo łatwo je zrobić. Co więcej, twoja firma może stworzyć swój własny raport na podstawie naszych metryk, korzystając z prostego serwisu Grafana. Pokaż wszystkie wydarzenia z czatów na wykresach, używaj formuł – tutaj jest dużo miejsca dla miłośnika analizy. Oczywiście, kontrola pojawi się w “Liczniku KPI” i “Raportach”, bez nich przecież nie można 😉

Interfejs

h3>Nawigacja/h3>
Wszystkie dostępne dialogi są podzielone według ich globalnych statusów: “Aktywne”, “Odłożone” lub “Zakończone (Archiwalne)”. Dla wygody, na liście dialogów jest sortowanie i pole do wprowadzenia zapytania do wyszukiwarki.

width="1132"
h3>Czat

W obecnej wersji dostępne są następujące funkcje:

  • Przystępowanie do obcych czatów (jeśli posiadasz odpowiednie uprawnienia);
  • Zarządzanie statusami zgłoszenia;
  • Zapraszanie innych operatorów i zmiana odpowiedzialnej osoby (jeśli posiadasz odpowiednie uprawnienia);
  • Zmiany na liście uczestników są rejestrowane przez techniczne wiadomości bezpośrednio w rozmowie;
  • Ukryte wiadomości dla pracowników (szeptuchy);
  • Wsparcie na wymianę plików z klientem (jeśli jest to obsługiwane przez sam kanał komunikacji).

width="1222" h3>Kontakt

Firmy korzystające z naszego rozwiązania będą miały dogodny sposób uzupełnienia źródeł komunikacji z klientem, dzięki czemu nigdy go nie zgubią. Ten blok jest na razie skromny, ale wkrótce dodamy do niego więcej funkcji 🙂 width="1159"

Podłączenie kont

Zarządzanie kontami znajduje się w sekcji Email i Czaty (dostęp jest ograniczony prawami w systemie). Ustawienia połączenia są minimalne, a trudne kroki, np. “Skąd pobrać token do Telegram?”, są opisane w szczegółowych instrukcjach, wystarczy przejść do linku tam podanego. width="1105" Czaty są obecnie w wersji beta, ale już działają stabilnie i mogą przynosić korzyści Twojemu biznesowi (póki co za darmo 🙂 Obecnie pracujemy nad automatyzacją i botyzacją naszych czatów – wiemy, że będzie Ci to interesujące – dlatego zalecamy wypróbować je jako pierwsi! 

P.S. Codziennie, no prawie codziennie, publikujemy aktualizacje na naszym telegramie-kanale.

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Środa Pierś 28th, 2022 Instrukcja: Jak podłączyć telefon SIP do call center

Dowiedz się, jak łatwo podłączyć telefon SIP do call center, jak założyć konto i zapewnić skuteczną interakcję z klientami.

Więcej szczegółów
photo
Piątek Robak 19th, 2020 Przegląd wiadomości z Oki-Toki za maj 2020

Wiadomości Oki-Toki na maj 2020: ulepszenia operacji masowych, przebudowa raportu zbiorczego i inne usprawnienia serwisu. Czytaj nasz przegląd!

Więcej szczegółów