20.02.2024

Statystyka połączeń przychodzących do centrum kontaktowego

Statystyka połączeń przychodzących – to funkcjonalność umożliwiająca analizę połączeń przychodzących na numery call center.

Statystyka połączeń przychodzących do centrum kontaktowego

Statystyki rozmów przychodzących — to funkcjonalność umożliwiająca analizę rozmów przychodzących na numery centrum kontaktowego.

Ten artykuł dotyczy produktu «Oprogramowanie dla call center w chmurze».

Do czego to jest potrzebne? 

W OKI-TOKI jest oddzielne narzędzie do analizy rozmów przychodzących. Pokazuje liczbę rozmów do numerów dla rozmów przychodzących i udział połączeń. Można go używać do identyfikacji problemów z przetwarzaniem rozmów przychodzących i sprawdzania kosztów 0-800 z operatorem, a także jako najprostsze śledzenie połączeń.

Możliwości w OKI-TOKI

Podczas tworzenia statystyk można wybrać potrzebny okres, czas trwania rozmów, pogrupować rozmowy według dni i miesięcy, a także wskazać odpowiedni format czasu.

Dla wygody, w OKI-TOKI dodano możliwość wyświetlania statystyk w obecnym oknie lub wyeksportowania go w formacie Excel, HTML lub Google Sheets.

Filtracja Statystyki Przychodzących

Ostateczna statystyka rozmów przychodzących obejmuje:

  • całkowity czas rozmów (DUR);
  • średni czas rozmów (ACD);
  • procent udanych rozmów (ASR), który różni się kolorem w zależności od udziału udanych rozmów dla przejrzystości.

wygląd statystyk przychodzących

Wygląd statystyk przychodzących

Dodatkowo

Nawet jeśli statystyki przychodzących pokazują 100% obsłużonych połączeń, to nie oznacza, że wszystkie rozmowy trafiły do Oki-Toki. Część rozmów może „zniknąć” z powodu braku dostępnych linii. Wtedy klient usłyszy sygnał „zajęty” lub „brak wolnych kanałów”. Aby kontrolować tę sytuację, ustaw (listem lub na stronie klienta) przekierowanie na inny numer w przypadku zajętości bieżącego. Niespodziewane telefony od klientów na ten numer będą świadczyć o problemie z liczbą linii.

Z raportu, możemy przejść do rejestru rozmów, aby szukać przyczyn problemów. Więcej o rejestrze rozmów przeczytasz tutaj

Ilona Czerniakowa

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Środa opadanie liści 11th, 2020 Narzędzia Oki-Toki dla outsourcingowych call center

Dlaczego narzędzia chmurowe Okie-Dokie są niezbędne dla każdego outsourcingowego call center: projekty, raporty, raporty, scenariusze rozmów, CRM.

Więcej szczegółów
photo
Czwartek Lyuty 22nd, 2024 Uwaga: Grupy użytkowników

Dlaczego call center potrzebuje grup użytkowników, jak dodać do nich operatorów, jak prawidłowo je skonfigurować i gdzie je zastosować.

Więcej szczegółów