11.07.2014

Zapisy rozmów operatorów centrum obsługi klienta

Jak przechowywane są nagrania rozmów operatorów call center, jak wszystko jest niezawodne i proste: Google, Yandex, Dropbox. Przez cały czas, kiedy korzystasz z naszych usług, mamy na uwadze Twoje bezpieczeństwo. Rejestrujemy każdą rozmowę naszych operatorów, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi i zrozumieć, jak możemy stać się dla Ciebie jeszcze lepsi. Co więcej, przechowujemy wszystkie te dane z najwyższym poziomem bezpieczeństwa, wykorzystując zaufane platformy takie jak Google, Yandex i Dropbox. Wiemy, jak ważne są dla Ciebie te informacje, dlatego dbamy o to, aby były one przechowywane bezpiecznie i efektywnie. Nasz system przechowywania to nie tylko niezawodność, ale także prostota. Jego użytkowanie jest niezmiernie łatwe, co umożliwia szybki i sprawniejszy dostęp do zawartych w nim informacji. Proces ten jest kompletny, bezstresowy i zawsze pod Twoją kontrolą. Dzięki nim możesz skupić się na tym, co dla Ciebie najważniejsze, mając pewność, że twoje dane są bezpieczne z nami. Zaufaj nam, darz swoją uwagą nasze oferty. Google, Yandex, Dropbox – te nazwy są symbolem niezawodności. Dążymy do zapewnienia Ci takiego samego spokoju.

Zapisy rozmów operatorów centrum obsługi klienta

Nagrania rozmów operatorów centrum obsługi klienta w OKI-TOKI Jak przechowywane są pliki? Bezpiecznie i prosto!

Historia dostępów do plików jest przez nas zapamiętywana!

Masz możliwość korzystania z naszego magazynu danych, jak również zewnętrznych. Współpracujemy z Google, Yandex & Dropbox.

Ustaw warunki samodzielnie – wybierz, które z magazynów będzie główne.

 

przechowywanie plików OKI-TOKI przechowywanie plików OKI-TOKI przechowywanie plików OKI-TOKI

 

Możliwości OKI-TOKI

 

Jeżeli na nagraniach rozmów operatorów centrum obsługi klienta głosy są do siebie podobne – to nie problem! Nasze nagrania są stereofoniczne i podczas odtwarzania słychać każdą ze stron oddzielnie.

A propos, od niedawna automatycznie sprawdzamy obecność i jakość nagrania każdego połączenia.

Jeżeli naszego magazynu danych Ci nie wystarczy, możesz go rozszerzyć! Każde dodatkowe 10 GB to koszt 0.10€ za dzień. (koszt narzędzi OKI-TOKI) I pamiętaj, 10 gigabajtów to 1400 godzin nagrań.

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Piątek Serpen 16th, 2019 Podsumowanie wiadomości Oki-Toki za lipiec 2019

W lipcu skupiliśmy się na kilku zadaniach. Pracowaliśmy nad możliwością autoryzacji poprzez media społecznościowe oraz zarządzaniem zadaniami w automatycznych wywołaniach. Więcej szczegółów w naszym przeglądzie!

Więcej szczegółów
photo
Niedziela Traven 5th, 2019 Podsumowanie wiadomości z Oki-Toki na kwiecień 2019

Wiadomości Oki-Toki na kwiecień 2019: optymalizacja importu, książka adresowa w nowym miejscu pracy, czarna lista dla wychodzących połączeń, integracja z AMOCRM.

Więcej szczegółów