05.02.2024

Hasztag rozmowy: jak operator powinien komentować połączenia

To Automatyczne komentarze do rozmów za pomocą scenariuszy rozmów w chmurowym systemie dla centrów kontaktowych Oki-Toki.

Hasztag rozmowy: jak operator powinien komentować połączenia

Ustawienia

 

To jest wygodne, gdy istnieje pole, w którym można wpisać tag rozmowy, podczas rozmowy, to świetne, gdy można filtrować rozmowy według tych tagów i fantastyczne – nawet dołączyć kontakt do raportu podczas eksportu.

Biorąc pod uwagę te życzenia, usprawniliśmy istniejące narzędzia umożliwiające to i starałem się jak najbardziej ułatwić życie operatorom.

Tworzenie tagu jest proste, jest 2 opcje – z góry wpisać w scenariusz lub wpisać w odpowiednim polu okna przetwarzania scenariusza.

Ten artykuł odnosi się do produktu: Scenariusze rozmów od Oki-Toki

Podczas rozmowy operatorowi wystarczy wybrać odpowiedź, do której przypięty jest tag rozmowy, wybierać z rozwijanej listy lub wpisywać ręcznie.

Zwróć uwagę – podpowiadamy operatorom warianty tagów, które były wpisywane wcześniej.

Tagi: Przykład użycia tagów w ankiecie

 

Raportowanie

 

Dziennik rozmów teraz domyślnie wyświetla tagi rozmów (jeśli takowe istnieją). Nie można edytować tagu rozmowy, ale jeśli jest to konieczne – daj nam znać. Jeśli chcesz, możesz również filtrować rozmowy według nich. Zwróć uwagę, że warunki selekcji według tagów są kumulacyjne.

Filtrowanie tagów

Hashtagi: Wyszukiwanie połączeń według filtrów tagów

Wyświetlanie tagów

Hashtagi: Wyświetlanie tagów w dzienniku połączeń

Uzupełnienie: w dzienniku połączeń pojawił się dodatkowy filtr, teraz można dołączyć informacje o kontakcie do raportu. Zaznacz opcję “Dołącz kontakt” i otrzymaj informacje o nich, uzyskane z CRM.

/div>
Nowy filtr: Dołącz kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące “Hashtagów rozmów” lub funkcjonowania serwisu w ogóle, utwórz zgłoszenie, a pracownicy wsparcia technicznego zawsze pomogą znaleźć odpowiedź lub rozwiązanie Twojego problemu.

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Środa opadanie liści 6th, 2019 Wskaźniki efektywności pracy call center

Jak skonfigurować zdalne centrum obsługi klienta za pomocą naszej przydatnej instrukcji. Skuteczne rozwiązanie dla efektywnej obsługi klienta.

Więcej szczegółów
photo
Piątek Traven 21st, 2021 Przegląd wiadomości Oki-Toki za marzec-kwiecień 2021

Czytaj o wszystkich aktualizacjach i nowych narzędziach Oki-Toki za marzec-kwiecień 2021 roku!

Więcej szczegółów