22.04.2019

To są osobiste zadania callback, czyli ‘lepkie’ callbacki

To przypisanie kontaktów do konkretnego lub aktualnego użytkownika w trybie callback. Przepuszczona rozmowa jest przypisywana ostatniemu operatorowi.

To są osobiste zadania callback, czyli ‘lepkie’ callbacki

Wiele call center, w tym firmy zajmujące się sprzedażą detaliczną, są zainteresowane możliwością prowadzenia przez operatora klienta od zapoznania z produktem do realizacji transakcji. Często od tego zależy zarobek operatora. Zgadzamy się, że taka funkcja dla callback jest ważna, użyteczna i niezbędna, dlatego…

Ten artykuł dotyczy produktu Automatycznego dialer

Nazwaliśmy to funkcją “Lepki callback”! Może ona być używana zarówno podczas dodawania zadania do callback z formularza CRM, jak i podczas obsługi straconych połączeń przychodzących. Możesz przydzielić kontakt do konkretnego użytkownika, albo do obecnego użytkownika obsługującego kartę klienta w CRM. Obsługa straconych przydziela callback do ostatniego operatora, który rozmawiał z tym klientem. A propos, w 2022 roku dodaliśmy unowocześnioną lepkość grupową, możesz przeczytać więcej o niej tutaj.

Ustawienia “lepkości” znajdują się w trzech miejscach:

  1. w ustawieniach odpowiedzi na scenariusz rozmowy CRM;
  2. w ustawieniach kolejki;
  3. w ustawieniach dialera automatycznego.

 

Ustawienia w CRM

Wchodzimy do ustawień odpowiedzi na potrzebny nam scenariusz dialogu, z już włączonym dodawaniem do dialera automatycznego (działa w trybie Callback). W ustawieniach możemy wybrać opcję “Użytkownik” (bieżący użytkownik) lub wybrać konkretnego użytkownika, do którego będą przypisywane kontakty w callback.

ustawienia odpowiedzialnego za zadanie callback a

Konfiguracja “przylepność” do obsługi utraconych w trybie callback

Przechodzimy do ustawień odpowiedzi scenariusza dialogowego, z już włączonym dodawaniem do autodialera (działa w trybie Callback). W ustawieniach możemy wskazać opcję “Użytkownik” (bieżący użytkownik) lub wybrać konkretnego użytkownika, do którego będą przypisywane kontakty w callback.

Ustawienie "przylepności" dla utraconych: callback

 

Ustawienie w autodialer

Podaj tryb dzwonienia “Callback mode” i czas oczekiwania odpowiedzialnego. Z chwilą nadejścia czasu, kiedy zadanie jest zaplanowane do oddzwonienia, zaczyna się odliczanie czasu. Gdy czas oczekiwania odpowiedzialnego upłynie, zadanie jest zwalniane od odpowiedzialnego i przechodzi do pierwszego wolnego operatora.

Ustawienia w autodialer callback

 

Gdzie można zobaczyć odpowiedzialnych w raportach?

W dzienniku prób autodialera pojawia się wpis, gdy czas oczekiwania odpowiedzialnego dobiega końca;

Można również zautomatyzować liczenie podobnych naruszeń operatora za pomocą licznika KPI;

Odpowiedzialny operator będzie wyświetlany w szczegółowych informacjach o zadaniu w zaktualizowanej wersji listy zadań.

Gdzie można zobaczyć odpowiedzialnych w raportach?

Gdzie można zobaczyć odpowiedzialnych w raportach?

Stas Luchkin

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Środa Traven 10th, 2023 Analiza mowy dla call center

Jak wykryć błędy mowy w pracy operatora call center za pomocą narzędzia analizy mowy Oki-Toki, wyszukiwania bezpośredniego i odwrotnego.

Więcej szczegółów
photo
Poniedziałek Robak 3rd, 2019 Streszczenie wiadomości Oki-Toki za styczeń-luty 2019

Wiadomości na styczeń-luty: Nowa funkcjonalność do oceny pracy operatorów, automatyczne wyłączanie telefonii i wiele innych. Szczegóły w naszym przeglądzie!

Więcej szczegółów