02.09.2022

Bezpieczeństwo: projekty call center

Jak podzielić projekty call center, artykuł dla nadzorców i menedżerów contact center, funkcje i ustawienia w Oki-Toki.

Bezpieczeństwo: projekty call center

Narzędzie «Projekty» należy do udoskonalonego typu bezpieczeństwa i doskonale nadaje się dla firm outsourcingowych, gdzie projekty call center będą niezależne od siebie i ukryte przed ciekawskimi lub czyimiś oczami. To narzędzie pozwoli ograniczyć do określonego użytkownika (użytkowników), ukrywając przed nim te kolejki, autodialery i inne sekcje, które nie powinien widzieć.

Artykuł odnosi się do produktu «Chmura call center» 

Uruchom «Ulepszone Bezpieczeństwo»

Aby skonfigurować projekty call center, przejdź z uproszczonej wersji bezpieczeństwa do ulepszonej. Aby to zrobić, w menu „Firma” wybieramy sekcję „Ustawienia» i zmieniamy typ bezpieczeństwa na „Udoskonalone”. Ta operacja jest odwracalna, w wyniku jej zostanie automatycznie utworzony Twój pierwszy projekt «Default».

Projekty call center: tryb bezpieczeństwa

Tworzenie nowego projektu

  • Aby stworzyć projekt dla call center, musisz przejść do menu „Role i projekty”, sekcja „Projekty»; 
  • Po tym, jak nadałeś nazwę i opis projektu, musisz go zapisać, naciskając „Utwórz”.

Projekty call center: tworzenie projektu

Dostosowanie projektu do zadania

W utworzonym projekcie należy dodać użytkowników lub grupy – to znaczy osoby, które powinny mieć dostęp do projektu. A także wybrać kolejki, harmonogram, dostawcę SIP, scenariusz rozmowy, automatyczne wywołania, listy, szablony powiadomień, scenariusze dialogów i pola kontaktowe. Czyli zebrać nasz projekt i wszystko, co z nim związane.

Projekty call center: tworzenie obiektów

Dodatkowo

  • Podczas zmiany rodzaju bezpieczeństwa na Zaawansowany, w projektach automatycznie tworzony jest projekt „Default”, w którym znajdują się wszystkie kolejki i wszyscy istniejący użytkownicy firmy. Jeśli tworzysz nowy projekt dla już istniejącego użytkownika, musisz go wyłączyć z projektu „Default”;
  • Po stworzeniu projektu, aby zmiany weszły w życie, wystarczy, że użytkownik przypisany do projektów odświeży stronę;
  • Na temat tworzenia grupy użytkowników, którą można przypisać do projektu, jest osobny artykuł.
  • Na temat role w call center, wpływające na możliwości i dostęp użytkowników do elementów projektu, jest artykuł na blogu.

 

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Poniedziałek opadanie liści 14th, 2022 Automatyczne połączenia z klientami: Zasady wykonywania połączeń roboczych z klientami

Jak skonfigurować automatyczne wywołania dla klientów według codziennych zasad, wybrać częstotliwość wywołań dla konkretnego dnia tygodnia i jak nie męczyć rozmów telefonicznych.

Więcej szczegółów
photo
Poniedziałek Robak 17th, 2019 Zapisy rozmów operatorów centrum obsługi klienta

Jak przechowywane są nagrania rozmów operatorów call center, jak wszystko jest niezawodne i proste: Google, Yandex, Dropbox. Przez cały czas, kiedy korzystasz z naszych usług, mamy na uwadze Twoje bezpieczeństwo. Rejestrujemy każdą rozmowę naszych operatorów, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi i zrozumieć, jak możemy stać się dla Ciebie jeszcze lepsi. Co więcej, przechowujemy wszystkie te dane z najwyższym poziomem bezpieczeństwa, wykorzystując zaufane platformy takie jak Google, Yandex i Dropbox. Wiemy, jak ważne są dla Ciebie te informacje, dlatego dbamy o to, aby były one przechowywane bezpiecznie i efektywnie. Nasz system przechowywania to nie tylko niezawodność, ale także prostota. Jego użytkowanie jest niezmiernie łatwe, co umożliwia szybki i sprawniejszy dostęp do zawartych w nim informacji. Proces ten jest kompletny, bezstresowy i zawsze pod Twoją kontrolą. Dzięki nim możesz skupić się na tym, co dla Ciebie najważniejsze, mając pewność, że twoje dane są bezpieczne z nami. Zaufaj nam, darz swoją uwagą nasze oferty. Google, Yandex, Dropbox – te nazwy są symbolem niezawodności. Dążymy do zapewnienia Ci takiego samego spokoju.

Więcej szczegółów