05.05.2019

Podsumowanie wiadomości z Oki-Toki na kwiecień 2019

Wiadomości Oki-Toki na kwiecień 2019: optymalizacja importu, książka adresowa w nowym miejscu pracy, czarna lista dla wychodzących połączeń, integracja z AMOCRM.

Podsumowanie wiadomości z Oki-Toki na kwiecień 2019

Optymalizacja importu

 

Z radością chwalimy się miłą nowiną: przeprowadziliśmy głęboką optymalizację danych i udało nam się przyspieszyć import o kilka razy! Optymalizacja dotyczyła “Grupowych operacji” w CRM i “Importu danych” w nowym interfejsie. Ostatni test dał następujący wynik: 422 kontakty załadowane w 73 sekundy; Średnia szybkość ładowania kontaktu wynosi 0,175 sek; Tempo dodania zadania do autodialera wynosi 0,142 sek. To jest bardzo dobry rezultat dla dodania z kontrolą unikalności numerów w zadaniu i kontaktów w CRM, tworzenia kontaktu w CRM i tworzenia procesu biznesowego.

 

Priorytet na strefy czasowe w autodialerze

 

Dodaliśmy nowe priorytetyzacje do autodialera “Region”. Teraz regiony dalekiego wschodu mogą być dzwonić pierwsze.

Priorytet na strefy czasowe w autodialerze Oki-Toki

 

Nowa ksiażka adresowa na stanowisku operatora

 

Przeniesiono widżet “Książka adresowa” do nowego stanowiska operatora i narzędzi interakcji z nim na stronie profilu. Teraz operator zawsze może mieć pod ręką listę potrzebnych do pracy kontaktów, niezależnie czy jest to klient, menedżer, konsultant czy partner.

 

“Lipki kolbek”

 

Rozwinęliśmy opcję “Lepki callback”! Może być używana zarówno podczas dodawania zadania do callbacka z CRM, jak i przy obsłudze utraconych połączeń przychodzących. Można przypisać kontakt do konkretnego użytkownika, albo do aktualnego użytkownika przetwarzającego kartę klienta w CRM.

Więcej na ten temat w tym artykule.

 

Opcja: Czarne listy dla połączeń wychodzących

 

Rok temu już zapoznaliśmy naszych klientów z możliwościami “Listów” w tym artykule. Teraz rozszerzyliśmy możliwości użycia czarnej listy, wprowadzając ją także dla manualnych połączeń wychodzących. Czarną listę można podłączyć do kolejki w zakładce “Miejsce operatora”.

Czarna lista w Oki-Toki

 

Integracja z AMOCRM

 

Oto pierwszy krok do integracji z AMO CRM! Zrealizowaliśmy jeden z najbardziej popularnych przypadków zgłoszeń – “tworzenie transakcji i kontaktu” w AMO CRM za pomocą webhook. Na przykład, jest baza, trzeba ją zadzwonić i na podstawie odpowiedzi klienta robot powinien stworzyć transakcję w zewnętrznym CRM. Skorzystajcie!

 

Nowy artykuł “Doładowanie salda Oki-Toki”

 

Instrukcja krok po kroku, jak doładować saldo usługi chmurowej Oki-Toki.

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Poniedziałek Traven 15th, 2023 Gotowe skrypty dla call center: Scenariusz rozmowy operatora call center z klientem

To, co jest skryptem rozmowy dla operatora centrum kontaktowego i jak go używać w Oki-Toki.

Więcej szczegółów
photo
Wtorek berezen 10th, 2020 Przegląd wiadomości Oki-Toki za luty 2020

Wiadomości Oki-Toki na luty 2020: nowe funkcje, optymalizacja raportów i importu baz danych, a także ulepszanie scenariuszy rozmów. Przeczytaj nasz przegląd!

Więcej szczegółów