07.12.2020

Przegląd wiadomości Oki-Toki za październik-listopad 2020

W ciągu tych dwóch miesięcy nastąpiła duża aktualizacja integracji, systemu biletów i pojedynczych narzędzi dla call center. Dowiedz się więcej w naszym przeglądzie!

Przegląd wiadomości Oki-Toki za październik-listopad 2020

Duża aktualizacja integracji

Pół roku temu pojawiło się narzędzie do integracji “Zewnętrzne zasoby”, które łączy w sobie zarówno mechanizm, jak i szablony ustawień. To narzędzie znacznie ułatwia podłączenie innych usług do Oki-Toki, teraz za jego pomocą można podłączyć dostawców SMS, chmury i podłączyć zewnętrzne systemy CRM.

Dzisiaj przeniesiemy zarządzanie narzędziem Web-hook do zasobów zewnętrznych. Mamy nadzieję, że to przejdzie niezauważone i nie spowoduje problemów w adaptacji.

Aktualizacja systemu biletowego

Ostatnie aktualizacje systemu biletowego są skierowane głównie na zwiększenie KPI Oki-Toki. Oto one:

 • Automatyczne rozdzielanie biletów między osoby odpowiedzialne;
 • Automatyczne rozdzielanie „zapomnianych biletów” na zastępcze, aż pojawi się osoba odpowiedzialna;
 • Wprowadzono narzędzia do monitorowania SL wsparcia technicznego. Dane są pod kontrolą zarządzania. Monitorowane są reakcje na wiadomości, oceny biletów, zapomniane bilety.

Korzystaj z konferencji, screencastów i screenshotów w systemie biletowym!

Po pierwsze, Skype nie jest już potrzebny do prezentacji ekranu, po drugie, zapis prezentacji ekranu będzie dostępny za pomocą linku! I screeny bez dodatkowych programów – to wszystko jest bardzo wygodne i użyteczne.

 • Konferencja w biletach 

konferencja w biletach Oki-Toki

 • Zrzut ekranu z interfejsu biletu 

Zrzut ekranu z interfejsu biletu 

Aktualizacja narzędzia “Raporty”

 • Wiele poprawek do metryk i tekstu raportów
 • Zaktualizowano interfejs użytkownika do zarządzania raportami i zarządzania datą
 • Zaktualizowano “Sekcja dotycząca przychodzących”. Dodano metryki KPI dotyczące wydajności kolejki.
 • Nowa sekcja: “Dodatkowe funkcje”, opisująca dodatkowe funkcje operatora (zatrzymanie, konferencja, zatrzymanie) ze statystykami i rankingami
 • Nowa sekcja: “Zmiany operatorów”, pokazująca pierwszy i ostatni status operatora na okres, dane o ich zajętości, wydajności i nie tylko.

wyświetlanie zmian operatorów w Oki-Toki

 • Nowy dział: „Praca automatycznego wywołania” dostarcza statystyczne informacje o wybranych automatycznych wywołaniach: dynamika zadań, skuteczność prób, statystyki stanu automatycznego wywołania, a także szereg „Topów” zgodnie z kierunkami, czasem trwania połączeń, liczbą prób na jedno zadanie itp.
 • Dodano historię wartości. Pokazuje historię zmian wartości i różnice (bezwzględne i względne).

historia wartości w Oki-Toki

Aktualizacja zarządzania połączeniami w Scenariuszach połączeń

Przenieśliśmy zarządzanie zapomnianym zatrzymaniem i nieudanym przekierowaniem do wnętrza scenariusza połączenia. Technicznie nie wpłynie na pracę, ale wprowadziło trochę porządku. Nie można zapisać scenariusza bez ustawienia tych konfiguracji, co dla klientów korzystających z automatycznego informatora może wydawać się zbędne, ale uchroni nowych lub niewystarczająco uważnych klientów przed nieprzyjemnymi sytuacjami 🙂

Aktualizacja zarządzania połączeniami w Scenariuszach połączeń w Oki-Toki

Wyjaśnienie przyczyn nieudanego połączenia z operatorem

Dodaliśmy powiadomienia o nieudanych połączeniach operatora z klientem związane z problemami jakości połączenia sieciowego operatora z serwerem. Takie przypadki są oznaczone specjalnym sformułowaniem w Dzienniku połączeń.

Informacje o przyczynach nieudanego połączenia z operatorem w Oki-Toki

SMS w nowym interfejsie

Kolejne przeniesienie ze starego interfejsu do nowego – podłączenie bramy SMS. Znajduje się ona w menu “Integracje”, sekcja “Zasoby zewnętrzne” https://prnt.sc/vvt6vv.

Nowe formularze CRM (closed alpha)

Płynnie zbliżamy się do wdrożenia formularza klienta w nowym interfejsie! Aktualnie w bastionie Oki-Toki aktywnie trwają ostateczne testy i debugowanie interfejsu, jego funkcjonalności i wizualnego wypełnienia. Na Twój wniosek możesz otrzymać dostęp do BETA wersji formularzy i ocenić zaktualizowane narzędzie do interakcji z klientem. Po formularzu przeniesiemy pozostałe sekcje CRM i historia “zielonego” interfejsu dobiegnie końca. Nasz zespół nie może się doczekać!

Nowy warunek sortowania w Dzienniku połączeń

Prosta, ale wygodna funkcja dla raportu “Dziennik połączeń” – sortowanie “Od najnowszych do najstarszych”. Szkoda, że wcześniej jej nie zrobiliśmy. Prosty przełącznik w filtrze połączeń pokaże wpisy w dzienniku od najnowszych do najstarszych.

Nowy warunek sortowania w dzienniku połączeń w Oki-Toki

Zakładka VIP-rozmowa w dzienniku połączeń

To dodatek na prośbę klientów, którzy nie mogli znaleźć rozmowy VIP, która przerywała poprzednią rozmowę operatora. Teraz w “zastąpionym” połączeniu pojawia się zakładka z informacjami o kliencie VIP, który spowodował funkcję “VIP-anonim”.

Zakładka VIP-rozmowa w dzienniku połączeń w Oki-Toki

Uaktualniony filtr rozmów

Poprawiono stary narzędzie do ukrywania “niechcianych” połączeń dla raportu automatycznie na podstawie określonego cechy. Przeczytaj o nim więcej w tym artykule.

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Piątek Traven 21st, 2021 Przegląd wiadomości Oki-Toki za marzec-kwiecień 2021

Czytaj o wszystkich aktualizacjach i nowych narzędziach Oki-Toki za marzec-kwiecień 2021 roku!

Więcej szczegółów
photo
Wtorek Robak 27th, 2023 OKI-TOKI: 5 kluczowych pytań o SLA

Dowiedz się, czym jest SLA w centrum kontaktowym Oki-Toki i uzyskaj odpowiedzi na pięć najczęstszych pytań dotyczących tej usługi dla wewnętrznych i outsourcingowych centrów kontaktowych. Wykorzystaj język przekonywania, podkreślaj kluczowe momenty. Stosuj w tekście popularne terminy i słowa kluczowe.

Więcej szczegółów