10.03.2021

Podsumowanie wiadomości Oki-Toki za styczeń-luty 2021

W styczniu i lutym 2021 roku kontynuowaliśmy pracę nad ulepszaniem istniejących narzędzi Oki-Toki i dodaliśmy nowe – Datamixer. Czytaj więcej w naszym digescie!

Podsumowanie wiadomości Oki-Toki za styczeń-luty 2021

Specjalne zasady dla autodialera

Potrzebujesz podjąć więcej prób w pierwszym dniu składania wniosku lub chcesz ustalić specjalne zasady na weekendy? Dostosuj intensywność połączeń dla różnych dni tygodnia czy biorąc pod uwagę „wiek” zadania. Możesz dowiedzieć się o tym więcej tutaj.

Ocena pracy operatorów

Stworzyliśmy środowisko całego cyklu do oceny pracy operatorów: stwórz listę kontrolną do oceny jakości obsługi, przygotuj plan kontrolny i przydziel odpowiedzialne osoby. Po przeglądzie, wyniki według kategorii i pytań na liście kontrolnej, według operatorów i ich grup dostępne będą w raportach. Więcej na ten temat w naszym artykule.

 

Datamixer wchodzi w BETA!

Krótko mówiąc, to narzędzie umożliwiające gromadzenie informacji o projekcie z całego systemu, wybierając tylko te dane, które chcesz w nim widzieć. Ten raport od dawna było prośbą, ale udało nam się go zrealizować tylko teraz. Jest bardzo prawdopodobne, że w najbliższej przyszłości stanie się on twoim najważniejszym raportem, zastępując „Dziennik połączeń”. Dowiedz się więcej tutaj.

Analiza głosowa i „karaoke”

Kontynuujemy pogłębianie możliwości przetwarzania i rozpoznawania mowy. Tym razem rozszerzyliśmy stenogram o specjalne wyzwalacze, które znajdują w tekście wulgaryzmy, przerwy i przerywania. W przyszłości możemy również wykrywać tematy rozmów, ale na razie tego nie zrobiliśmy, ponieważ nie wymyśliliśmy jeszcze dla tego użytecznego zastosowania. Dodatkowo dodaliśmy do stenogramu podświetlanie tekstu odtwarzanej mowy.

Analiza głosowa Oki-Toki

Kategorie zapytań i wdrażanie robotów do przetwarzania zgłoszeń

Nasi klienci, którzy zwracali się do naszego systemu zgłoszeń ostatnio, mogli zauważyć przy tworzeniu zgłoszenia możliwość wyboru kategorii zgłoszenia. Jest to dla nas ważna aktualizacja, choć na pierwszy rzut oka może się tak nie wydawać. Na podstawie wybranych kategorii zbieramy dane o wąskich gardłach w systemie, które wymagają większej uwagi niż reszta. Ponadto, w najbliższym czasie kategorie będą wyposażane w przydatne poradniki do samodzielnej analizy i eliminacji – filmy instruktażowe, instrukcje i szybkie wskazówki. Ideą Oki-Toki jest to, że nasz klient sam może się porozumieć w kwestiach błędów firmy, ponieważ w 90% przypadków pracownik wsparcia technicznego korzysta z tych samych narzędzi, które są dostępne dla administratora firmy. 

Aktualizacja zgłoszeń w Oki-Toki

Pola kontaktowe w CRM

Jesteśmy w trakcie przenoszenia reszty funkcjonalności CRM ze starego interfejsu do nowego. Przenieśliśmy już zarządzanie polami kontaktowymi w CRM, a oprócz tworzenia i archiwizacji, połączyliśmy zarządzanie wyświetlaniem pól w zależności od projektu.

Stworzyć scenariusz rozmowy za pomocą google docs? – Łatwizna!

W Oki-Toki staramy się ułatwić wiele procesów i teraz scenariusze CRM można tworzyć za pomocą interfejsu Google docs. Do definiowania różnych funkcji scenariusza można użyć naszą instrukcję dotyczącą formatowania i przesyłania dokumentu.

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Wtorek Lyuty 21st, 2023 Zmiany w ‘zmienności’

Dobre wiadomości dla miłośników pracy z zmiennymi, którzy mieli trudności z opanowaniem narzędzia ze względu na jego nieprzyjazną strukturę w interfejsie Oki-Toki. Przekonaj się, jak wiele możemy zaoferować! Chcemy podkreślić kluczowe aspekty naszej działalności, dając szansę na opanowanie tego narzędzia przez każdego. Tęskniliśmy za przyjaznym, efektywnym interfejsem, który maksymalizuje Twoją wydajność i przejrzystość pracy. Odkrywaj znane terminy i słowa kluczowe w całkiem nowym świetle! To jest Oki-Toki – instytucja, która przekształca sposób, w jaki postrzegasz zmienne w codziennej pracy.

Więcej szczegółów
photo
Wtorek Pierś 8th, 2020 Instrukcja wideo Okie-Talkie: Stanowisko pracy operatora

Miejsce pracy operatora – przegląd podstawowych funkcji narzędzia dla wewnętrznych i zewnętrznych centrów kontaktowych Oki-Toki.

Więcej szczegółów