10.03.2021

Konstruktor raportów call center – DataMixer

DataMixer – to nowe narzędzie od Oki-Toki, które uprości Twoją pracę z raportami. Dowiedz się, do czego służy i jak go skonfigurować, czytając naszą notatkę!

Konstruktor raportów call center – DataMixer

W tym artykule my opowiemy o konstruktorze raportów call center – DataMixer. Jest to narzędzie, które stanie się niezastąpionym pomocnikiem w otrzymywaniu regularnych raportów z wybranych dzienników. Teraz zbieranie danych z dzienników połączeń, dzienników auto-dzwonienia itp. stanie się o wiele prostsze, ponieważ wystarczy skonfigurować DataMixer raz, a potrzeba stałego grzebania w raportach odejdzie w zapomnienie.   

Przygotowanie raportu

Przechodzimy do sekcji “Zasoby projektów” i wybieramy DataMixer. Nadaj nazwę raportowi, określ jego cykliczność, używane projekty i użytkowników-odbiorców

Konstruktor raportów: Konfiguracja raportu w DataMixer

 

Przejdziemy bezpośrednio do konfiguracji. Jesteśmy zainteresowani dwoma kartami, z którymi będziemy pracować.

Pierwsza karta odpowiedzialna jest za konfigurację próbkowania danych, do której URL-filtra wpisujemy URL potrzebnego raportu, którym może być dziennik połączeń, dziennik operatorów itp.

Konstruktor raportów: konfiguracja próbkowania danych

 

Uzyskanie linku URL jest bardzo proste. Tworzymy raport w dowolnym z dzienników i kopiujemy dane z paska adresu.

Konstruktor raportów: gdzie uzyskać link z danymi

 

Pola w raporcie umożliwią wybór tych danych, które chcemy zobaczyć w raporcie.

Kreator raportów: Przykład danych w raporcie

 

 

Zakładka „Przykład danych” pozwoli na stworzenie raportu na podstawie wcześniej wprowadzonych przez ciebie parametrów. Wynik można wyświetlić w interfejsie lub wyeksportować tabelę na swój dysk. 

Kreator raportów: Podgląd wygenerowanego raportu

 

Co w efekcie?

Kreator raportów DataMixer optymalizuje przygotowanie skomplikowanych raportów. Po jednorazowej pracy nad tym Frankensteiniem z danych, zautomatyzujesz proces przygotowania i planowanej wysyłki raportu na skrzynkę pocztową. Polecamy pracę z DataMixerem, a my jesteśmy gotowi go dla ciebie ulepszyć!

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Sobota Serpen 8th, 2020 Przegląd wiadomości Oki-Toki za czerwiec-lipiec 2020

Aktualności Oki-Toki czerwiec-lipiec 2020: optymalizacja pracy serwisu, przerobiony wygląd raportów, nowe ceny. Czytajcie nasz przegląd!

Więcej szczegółów
photo
Czwartek Sichen 18th, 2024 Jak zarządzać rolami: dostęp do centrum kontaktowego

Dowiedz się, czym są uprawnienia w contact center i jak tworzyć, modyfikować role i efektywnie nimi zarządzać w usłudze Oki-Toki.

Więcej szczegółów