03.06.2015

Wewnętrzne i osobiste telefony pracowników

To, jak przyznać użytkownikowi Okie-Dokie zarówno prywatne jak i służbowe numery telefonu jednocześnie. Włączanie i wyłączanie połączeń na prywatny numer pracownika.

Wewnętrzne i osobiste telefony pracowników

Każdy użytkownik w wirtualnym call center Oki-Toki może mieć kilka numerów telefonów: służbowe, w tym wewnętrzne (dodatkowe numery wirtualnej IP-PBX) i prywatne (komórkowe i domowe). Możliwe jest to zrobienie, klikając na nazwę użytkownika w zakładce „Użytkownicy” modułu Sec (oczywiście, o ile uprawnienia pozwalają na modyfikację tych informacji). Wówczas otworzy się okno z danymi użytkownika, w którym można zobaczyć następujące oznaczenia numerów telefonu:

  • INT — numery komórkowe lub stacjonarne należące do firmy, czyli telefony służbowe;
  • EXT — numery prywatnych telefonów komórkowych lub stacjonarnych. Pozostają one w posiadaniu pracownika nawet po zakończeniu pracy w firmie. Mogą być zmienione jedynie z firmy, w której „mieszka” użytkownik;
  • SIP&MFC — dodatkowe numery mini-PBX przypisane użytkownikowi w systemie;
  • VM — poczta głosowa pracownika.

Внутренние и личные телефоны сотрудников

 

Jak wyłączyć (włączyć) połączenia do telefonu komórkowego

 

Czasami konieczne jest wyłączenie połączeń do prywatnego numeru pracownika, aby przychodzące połączenia nie były kierowane do jego telefonu komórkowego. Aby to zrobić, trzeba wejść w moduł zarządzania użytkownikami call center Sec i kliknąć element menu „Użytkownicy”. Pojawi się tabela użytkowników zarejestrowanych w systemie. Znajdujemy kolumnę „Komunikacja” i klikamy na „EXT”, aby stała się szara.

Jak wyłączyć (włączyć) połączenia na telefon komórkowy Oki-Toki

Można również wyłączać i włączać inne metody komunikacji z użytkownikiem: połączenia na stanowisko operatora (OP), na wewnętrzne numery mini-centrali (SIP&FMC), pocztę głosową (VM).

 

Co będzie wyświetlane w raporcie o połączeniach contact-center (ACD)

 

Główny raport każdego contact-center – „Raport o połączeniach” (w module ACD) – pokaże nam, jak dokładnie użytkownik przyjął połączenie. Poniżej są dwa przykłady, w których widać przyjęcie połączenia na stanowisko operatora (OP) i na wewnętrzny numer mini-centrali (SIP&MFC).

Co będzie wyświetlane w raporcie o połączeniach contact-center (ACD) Co będzie wyświetlane w raporcie o połączeniach contact-center (ACD)

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Środa berezen 10th, 2021 Konstruktor raportów call center – DataMixer

DataMixer – to nowe narzędzie od Oki-Toki, które uprości Twoją pracę z raportami. Dowiedz się, do czego służy i jak go skonfigurować, czytając naszą notatkę!

Więcej szczegółów
photo
Czwartek Sichen 10th, 2019 Przegląd wiadomości Oki-Toki na listopad-grudzień 2019

Nowości Okie-Dokie listopad-grudzień 2019: nowe możliwości webhooków, taryfikacja webhooków wychodzących, priorytetowa kolejka. Więcej szczegółów w naszym przeglądzie!

Więcej szczegółów