25.06.2022

Scenariusz rozmowy: uprawnienia do działań specjalnych w formularzu

Niektóre projekty pozwalają operatorom na specjalne, nieliniowe działania z formularzem. Tutaj opisany jest nasz blok specjalnych uprawnień do skryptu rozmowy.

Scenariusz rozmowy: uprawnienia do działań specjalnych w formularzu

Skrypt rozmowy ma ustawienia dla specjalnych działań w ankiecie – to działania wpływające na zorganizowany proces komunikacji z klientem. Niewiele projektów wymaga takich “wolności”, ale jest zapotrzebowanie, a to jest nasza propozycja 🙂 

Na czym polegają te uprawnienia?

  • Powróć wstecz — prawo do powrotu do poprzednich pytań scenariusza. Zwykle stosuje się to do korekty scenariusza rozmowy podczas finalizowania umowy;
  • Historia ankiety — funkcja przeglądania historii wyboru odpowiedzi w ankiecie;

Skrypt rozmowy : opcja

  • Zakończ scenariusz — prawo do zakończenia ankiety. Można to wykorzystać na przykład do ponownego uruchomienia skryptu rozmowy od początku;

zakończenie scenariusza z ostrzeżeniem

  • Ustaw rezultat rozmowy — prawo do ustalenia końcowego statusu rozmowy w scenariuszu. Zwykle stosowane zamiast tagów powiązanych z odpowiedziami na ankietę.

Skrypt rozmowy. Przykład ustawiania wyniku rozmowy

 Aby skonfigurować dostęp 

  1. Przejdź do listy scenariuszy CRM i wybierz ten, w którym chcesz zastosować te ustawienia;
  2. W prawach do szczególnych działań wskaż role, które będą miały dostęp do tych możliwości. Domyślnie – dostępne dla wszystkich użytkowników. 

Skrypt rozmowy. Lista uprawnień w ustawieniach

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma tu nic do dodania. O innych ustawieniach CRM opowiedzieliśmy szczegółowo (pokazaliśmy, jest tam również playlista na YouTube) w podstawowym artykule o tworzeniu scenariusza rozmowy.

Oceń wiadomości:

Przeczytaj także

photo
Wtorek Traven 16th, 2023 Menu Głosowe (IVR) w Oki-Toki

Czym jest menu głosowe (IVR), jak je skonfigurować w Oki-Toki, jakie funkcje pełni w centrum obsługi klienta i jakie są możliwości jego wykorzystania.

Więcej szczegółów
photo
Piątek Serpen 16th, 2019 Automatyczny informator z wiadomością głosową, przyciskiem.

Co to jest auto-odpowiadacz, jak go skonfigurować i jakie korzyści przynosi on dla call center. Komunikat głosowy lub naciśnięcie przycisku.

Więcej szczegółów